• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Passionis Estetik Güzellik

Adres :

Cumhuriyet Mah. Çark Cad. No: 4 Hilmi Kayın İş Merkezi Kat: 2 No: 210 Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünzile Kırcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

krc682@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 673 19 93

Whatsapp 2:

0 (543) 273 41 54

Adapazarı’nda hizmet veren Passionis Estetik Güzellik birmilyonnokta.com un üyesidir. Sakarya güzellik merkezi sektörü son zamanlarda popülerliği artan sektörler arasındadır. Firmamız sadece kadın müşterilerimize değil aynı zamanda erkek müşterimizin de ilgisini çekmektedir. Erkek müşterilerimiz genellikle cilt bakımı, manikür, epilasyon ve bölgesel zayıflama hizmetlerinden yararlanmak istemektedir. Merkezimizde sizlere sunduğumuz hizmetler; hydrafacial cilt bakımı, leke tedavisi, microblading kaş uygulaması, protez tırnak,g5 masajı, mezoterapi uygulamaları, manikür pedikür, kalıcı makyaj, gözenek sıkılaştırma işlemleri, buzlu epilasyon işlemleri ve kirpik lifting şeklinde sıralayabiliriz.

Firmamızda hijyen kurallarına çok dikkat edilmektedir, çalışan personellerimiz gereken tüm eğitimleri başarıyla tamamlamış ve tecrübeli kişiler arasından seçilmektedir. Firma olarak tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ekipmanlarımızı ona göre yenileriz. Uygulamalarımızda kullandığımız ürünler ve malzemeler kaliteden ödün vermeden aldığımız ürünlerdir. Müşterilerimizin en çok tercih ettikleri hizmetlerin başında cilt bakımı gelmektedir. Bu işlemle müşterimizin cildindeki küçük lekeler giderilmekte, hafif kırışıklıklar yok olmaktadır. Cilt parlar, siyah noktalar yok olur.

Firmamız tüm müşterilerimize ücretsiz cilt ve saç analizi yapmaktadır. Bu sayede saç ve cilt tanınır, sonrasında da hangi ürünlerin ne şekilde kullanılacağına karar verilerek müşterilerimizin istediği işlemler uygulanmaya başlanır. Uygun fiyat politikamız ve müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Zaman zaman yaptığımız sizlere özel kampanyalarımızla da daha uygun fiyatlı olarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimizin bizlere olan güveni başarılarımızın devamlı olmasını sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR