• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Patim Pet Shop

Adres :

Cevatpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Sokak No: 38/a Merkez/ Çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Öznur Gökçe

E-Posta Adresi :

patimpetshop17@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 118 08 03

Whatsapp 2:

0 (506) 118 08 03

Çanakkale Evcil Hayvan sektöründe Patim Pet Shop olarak, yaşam alanlarını paylaştığınız sevimli dostlarınızın mama, oyuncak, bakım, temizlik ürünleri vb. ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ürün çeşitliliğimiz ile bu alanda ihtiyacınız olan tüm ürünleri başka yerde aramak zorunda kalmayacaksınız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemizle yalnızca sizlerin değil, minik hayvan dostlarınızın da memnun kalmaları için çalışıyoruz.

Ortak yaşam alanlarını paylaştığınız kedi, köpek, kuş, balık ve diğer tüm evcil hayvanlarınızın sağlıkları, sizlerin sağlığını da doğrudan ya da dolaylı olarak etkilemektedir. Bu gerçekten hareketle ürünlerimizin gerekli sağlık standartlarına uygunluğuna özen göstermekteyiz. Evcil hayvanlarınızın üzerinizdeki sorumluluğunu hafifletecek geniş ürün çeşitliliğimiz ile sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünlerimizi tercih ettiğinizde, minik dostlarınızın daha keyifli ve konforlu yaşadıklarını görecek ve hep birlikte bunun tadını çıkaracaksınız. Ürünlerimizi kullanmaya başlayan dostlarınız neşeleriyle ve sevgileriyle sizleri ısıtacak, varlıklarıyla kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlayacak, onlarla eğlenceli vakit geçirmenin doyasıya keyfini yaşayacaksınız.

Neşeli ve keyifli olduklarında sizleri de mutlu eden ancak hastalandıklarında ve moralsiz olduklarında sizleri de olumsuz etkileyen hayvan dostlarınızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için bizler de en uygun ürünleri sunuyoruz. Bu şekilde üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirebilmek için sektördeki gelişmeleri de yakından takip ediyoruz. Evcil hayvanlarınızın beslenmeleri, temizlikleri ve diğer bakımları için gerekli olan temel ihtiyaçlarını güvenle bulabileceğiniz mağazamızda, güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizden memnun kalacağınızı ümit ediyoruz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimizle ilgili bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR