• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Patimate Veteriner Kliniği

Adres :

Erzene Mah. 8. Sok. No: 25/1a İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Yolcu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 896 50 05

Patimate Veteriner Kliniği ismi ile kurulan kliniğimiz birmilyonnokta.com üyeliğinde sizlere ve minik dostlarımıza hizmet vermektedir. İzmir evcil hayvan sektöründe birçok başarıya imza atmış firmamız, çok güvenilir ve kaliteli işler ortaya koymaktadır. Firma olarak işlerimizde titizliğe çok önem vermekteyiz. Bu nedenle kliniğimizin düzenli olarak temizliği ve gerektiğinde tadilatı yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ve hayvanlarınız için her zaman en titiz ve konforlu ortamı sunuyoruz.

Kliniğimizde hayvan kısırlaştırma ve düzenli olarak hayvan aşılama işlemlerimiz yapılmaktadır. İşlerinde çok başarılı ve deneyimli olan veteriner hekimlerimiz hayvanlarınıza çok iyi bakmaktadır. Yaralanan veya hastalanan hayvanlarınızın tedavisi en hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaktadır. Gerektiğinde cerrahi müdahale ve ameliyat da yapılmaktadır. Kliniğimizde kullanılan bütün ekipmanlar ve medikal malzemeler hayvanlarınız için en kaliteli ve sağlıklı markalardan seçilmektedir. Kliniğimizde hayvanlarınız için düzenli olarak kontrolleri yapılmaktadır.

Veteriner kliniğimizde hayvanlarınız için gerekli tüm aksesuarlar en kaliteli markalardan seçilerek oldukça fazla çeşitte sizlere sunulmaktadır. Satışa sunduğumuz hiçbir ürün hayvanlarınızın sağlığını tehlikeye atmamaktadır.

Patimate Veteriner Kliniği olarak sizlere ve hayvanlarınıza bu hizmetleri sunarken elimizden geldiğince uygun fiyatlandırmalar yapmaya çalışıyoruz. İşimizi en doğru ve en uygun şekilde yapmaya çalışıyoruz. En deneyimli veteriner hekimler ve en kaliteli ürünler ile hayvanlara en iyi hizmeti veriyoruz.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizleri iletişim numaramız aracılığı ile arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR