• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pativet Veteriner

Adres :

Merdiven Köy Mah Hoşgörü Sok No: 4/a Kadıköy İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esin Aydın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

essin_aydin@hotmail.com

Evcil hayvanlar pek çoğumuzun en yakın arkadaşıdır. Sevimli ve cana yakın tavırlarıyla kendimizden bir parça gibi hissederiz. Onların da tıpkı bizim gibi çeşitli ihtiyaçları vardır. Özellikle de sağlık ve bakım gereksinimlerinin doğru karşılanması hem onların sağlığı hem de bizim sağlığımız için elzemdir. Yaşlarına ve türlerine göre, özel hallerine göre mutlaka düzenli muayenelerinin, kontrollerinin, aşılarının yapılması gerekir. Bunu yapacak olan ise alanında uzman bir veteriner olacaktır. İstanbul Kadıköy’de faaliyet gösteren Pativet Veteriner işletmemizde uzun yıllardır pet veteriner hekim desteği sağlıyoruz. Evcil hayvanlarımızın her türlü bakım ve muayenesini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul hizmet sektöründe yola çıktığımız ilk günden bu yana kalitenin ve güvenin adresi konumundayız. Kısa sürede bölgenin en iyi pet veteriner hekimi haline geldiğimiz alanda başarılarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor, hep daha iyisini yapabilmek ve sizlere ulaştırabilmek için çabalıyoruz. Sektörümüzde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyor, bütün donanım ve bilgi becerilerimizi daima güncelliyoruz. Bu sayede de size ve en yakın arkadaşlarınıza en modern destekleri sağlıyoruz.

Pativet Veteriner olarak her biri alanında eğitimli, donanımlı, tecrübeli bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı işlerini büyük bir özveriyle ve severek yapmakta, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde tespit ederek en doğru çözümleri üretmektedir. Evcil hayvan bakım, aşı uygulamaları, muayenesi ve diğer bütün ihtiyaçlar için tarafımıza ulaşabilir, profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR