• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Payidar 15 Burdur Şiş Pide Kebap Salonu

Adres :

Kuzeyyaka Mahallesi Yeşil Irmak Caddesi No : 365 B ( 07 Emlak Yanı ) Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murak Ak - Mustafa Ak

E-Posta Adresi :

mustafaak0707@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 436 02 72

Whatsapp 2:

0 (545) 265 53 71

Restaurantsektörünün öncüsü olabilmek için yoğun şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Gösterişli ve konforlu mekânımız ile değerli müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. En az eviniz kadar rahat bir mekânda birbirinden lezzetli yemekleri sizlere sunuyoruz. Gerek özel toplantılarınız ve görüşmeleriniz için, gerek kutlamalarınız için gerekse öğlen veya akşam yemekleriniz için çok çeşitli menümüz ile sizleri bekliyoruz.

Firmamızın üst düzeylerde tecrübesi bulunmaktadır, bu tecrübeyi yıllardan kazanıyoruz. Uzun yıllar boyunca restaurant sektöründe hizmet sunmuş olmanın avantajlarını yaşıyoruz. Firma olarak kalitemizden ödün vermiyoruz. Daima daha kaliteli hizmetler için kendimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz. Restaurant sektöründe pek çok yenilik oluşmaktadır, firmamız bu yenilikleri yakından takip ederek uygulamaya koyuyor. Başarımızda yeniliklerin ve tecrübemizin payı kadar müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimizin de payı bulunmaktadır.

Müşteri odaklı hizmetlerimiz ile rakiplerimizi geride bırakıyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve memnuniyetleri bizler için doğru yöne ilerlemeyi öngörüyor. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Firmamızda çalışmakta olan ekibimiz de alanında tecrübe sahibi isimlerden oluşmaktadır. Ekibimizin profesyonel çalışmaları kulaktan kulağa yayılmaktadır. Kalite seviyemizi üst noktalara çıkartan ekibimize minnettarız. Restaurant sektöründe lezzetli yemekler kadar hijyenik ortamlar da önemlidir. Biz son derece sağlıklı yani hijyenik ortamlarda çalışarak müşterilerimizin beğenisini kazanıyoruz. Müşterilerimizin sağlığı bizler için oldukça önemlidir.

Lezzetli yemeklerimizi denemek ve sipariş vermek için kısa sürede şubemizi ziyaret edebilir veya sitemizde ki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR