• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pekpet Veteriner Kliniği

Adres :

Bayramoğlu Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 230/a (bayramoğlu Resort Hotel Karşısı) Kocaeli » Darıca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağla Pekruh

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pekruhcagla@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (537) 216 31 86

Pekpet Kocaeli veteriner kliniği olarak hizmet vermekteyiz. Klinik olarak önceliğimiz küçük ve sevimli dostlarımızın her türlü bakımını ve ihtiyacını karşılayıp onları rahat ettirebilmektir. Bu misyonla özellikle son zamanlarda istemesek de yaşanan tatsız olayların sevimli dostlarımız üzerindeki etkisini en aza indirmeye çalışıyoruz. Bu yüzden onların rehabilitasyonunu da önemsiyoruz.

Kliniğimizde hem kedilerimiz hem de köpeklerimiz için ayrı pansiyon alanlarımız mevcuttur. Böylelikle kliniğimizde sevimli dostlarımızın bakımını rahatlıkla yapabiliyoruz. Sizin onlarla ilgilenemediğiniz zamanlarda pansiyon hizmetini vererek onların kendilerini evinde hissetmelerini sağlıyoruz. Dostlarımızın bakımı yapılırken her ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışıyoruz. Tıraşlama ve tüy bakımında da gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Ayrıca bu bakımı düzenli olarak yaptırmanız hayvanlarınızın sağlığı için son derece önemlidir. Tıraşlama ve tüy bakımını geciktiren hayvanlarda bakteri üreme ihtimali daha fazladır, bu yüzden bu bakımın belirli aralıklarla yapılması gerekir. Kliniğimizde küçük dostlarımızın diğer sağlık şartlarının da taramasını rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Hayvanlarımızı kliniğimize getirdiğiniz de onlar için uygun oyun alanları ve uyuma alanları olduğunu da görebilirsiniz. Dostlarımızı rahat ettirebilmek için her türlü ayrıntıyı düşünüyoruz. Bu alanlar sevimli dostlarımızın oyun ve uyku ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor. Oyun alanlarında küçük dostlarımız birbiriyle kaynaşıp, sosyalleşme imkânı buluyor. Yorulduklarında dinlenmeleri için onları bekleyen uyku alanlarımızda rahatça dinlenebiliyorlar.

Klinik olarak küçük dostlarımızın sadece fiziki sorunlarıyla ilgilenmiyoruz, sağladığımız imkanlarla onların rehabilitasyonunu da önemsiyoruz. Her zamanki sloganımızı söylüyoruz. Gelin birlikte oynayalım, mutlu olalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR