• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pektaş Et & Kasap Steakhouse

Adres :

Merkez Mahallesi Şehit Yılmaz Vural Caddesi No: 26/1 Sakarya » Kaynarca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes Pektaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 481 74 76

Pektaş Et & Kasap Steakhouse isimli kaliteli ve güvenli hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Et insanlık tarihi boyunca oldukça önemli bir yere sahip olmuştur. Etin neolitik çağdan günümüze kadar tüketilmekte olduğunu biliyor ve et olmadan insan vücudunun işlevlerinin de eksik kalacağının farkındayız.

Vücudumuz için son derece önemli ve gerekli olan et protein depolamak adına büyük role sahiptir. Günümüzde tavuk eti, sana eti, horoz eti, hindi eti, ördek eti, kaz eti, deve eti, inek eti, koyun eti, kuzu eti ve daha birçok türün eti yemek için tercih edilmektedir. Vücudumuz için hangisi gerekli ve sağlıklı ise onu satın almayı ve tüketmeyi tercih ederiz. Yağlı ve yağsız olmak üzere iki kategoride tercihe sunulan hayvan eti, her yerde satışa sunulmaktadır. Ancak kaliteli ve güvenilir olan bir yerden düzenli olarak et satın almak hem sağlığınız hem de ekonominiz açısından oldukça önemlidir.

Sakarya restaurant, sadece et satışı değil aynı zamanda yeme içme mekânı olarak ta hizmet vermektedir. Yani dilediğiniz zaman gelip sucuk, tavuk veya kırmızı et satın alabileceğiniz firmamızda, oturup çorba da içebilir, kebap ta yiyebilirsiniz. Birbirinden farklı lezzetli yemekleri ile yedi yirmi dört hizmetinizde olan firmamız, sağlık kurallarına uymayı esas almakta ve bunun akabinde her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Gayet sağlıklı bir ortamda etlerimizi kesiyor satışa sunuyoruz ve bununla beraber enfes yemekler pişiriyoruz.

Sizler de çok yönlü ve geniş yelpazeli bir hizmet sunan bu firmadan hizmet almak istiyorsanız, iletişim numaramız üzerinden arayarak hemen iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir alışverişin tek adresi.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR