• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pelin Beauty Estetik

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi 14050 Sokak Park Orman Konutları A Blok No: 5/b Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pelin Kiraz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 367 67 46

Pelin Beauty Estetik olarak güzellikte mükemmel sonuçlar alıyor ve birmilyonnokta.com üyesi olan işletmemize sizleri davet ediyoruz. Bu sonuçları elde etmek hiçbir zaman kolay olmadı ama biz özverili bir yol içerisinde devam ettiğimiz sürece bunu pozitif bir şekilde gerçekleştiriyor ve aksamadan ilerliyoruz. Hizmet verdiğimiz noktalar içinde buz lazer epilasyon, altın oran kaş tasarımı, dövme silme, jel tırnak uygulaması, dudak renklendirme, kırışıklık giderme gibi daha birçok uygulamalarımız mevcut.

Bizim, Kahramanmaraş güzellik merkezi alanında çalışan deneyimli, üstün becerikli çalışanlar olarak memnuniyet sağlamak adına denemediğimiz teknik, uygulamadığımız yöntem yoktur. Bunun sonuçlarına ulaşmak bizim için çok kolay ancak biz hedeflerimizi öncelik almaktan önce sizleri öncelik alıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, kazandığımız konum sizler sayesinde elde edilen bir hediye. Bunun bilincinde olduğumuz için şaşmayan bir çizgideyiz. Değişmeyen bir diğer şey ise sizin bize olan güveniniz ve rahat bir şekilde bizden hizmet almanız.

Teknolojinin birleşimiyle tecrübenin özü birleştiğinde ortaya harikalar çıkartan ekibimiz sizlere bu alanda göze çapıcı gelen çalışmalar ortaya koyuyor. Önemli olan ortaya mükemmel çalışmalar çıkarmaktan ziyade bunun sürdürülebilir olmasıdır. Bunun bilincinde olmayan farklı işletmeler maalesef sürdürülemeyen, devamlılığı olmayan aşağı standartlarda işler çıkartabiliyor. İşte kararlı bir şekilde yürümenin önemli bir noktası da budur. Kanıtlıyoruz ve kanıtlamaya her anlamda devam edeceğiz. Kaliteyi, güzelliği sunmak adına gereken neyse yapmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR