• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pendik Cam Balkon ( Albayrak Cam Balkon )

Adres :

Abdurrahman Gazi Mah. Yeşil Caddesi 65/a Sultanbeyli İstanbul İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Albayrak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mehmetalbayrak5034@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 884 83 49

Whatsapp 2:

0 (534) 575 74 23

Pencere, mekanlardaki açıklıkların, gün ışığı ve temiz hava sağlanması amacıyla daha rahat ve sağlıklı bir yaşam için kullanılan bir malzemedir. Geçmişten günümüze ev ve evin kullanımı geliştikçe, insanlar sadece kendilerini korumak için barınak yapmaktan, daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam için barınak yapmaya başlamıştır. Ayrıca pencere, mekandaki ısı dengesinin sağlanması konusunda önemli bir etkendir. Pencerelerden sağlanabilecek olan enerji tasarrufuyla, hem kendi bütçenizi koruyabilir hem de dünyadaki küresel ısınmanın etkilerini azaltabilirsiniz. Biz, pencereyi yalnızca bir deliği kapatan unsur olarak görmekten öte, insanlara daha sağlıklı bir yaşam sunmak için çalışıyoruz.

Gün ışığı, temiz hava ve enerji tüketimi konusundaki tutkumuzu insanlarla paylaşarak, sizler için daha sağlıklı bir iç mekan oluşturmak için hizmetinizdeyiz. En yenilikçi ve mekana en uygun olan tasarımlarımızla mekanınızı daha konforlu ve daha sağlıklı bir yaşam alanına dönüştürebiliriz. Hem tasarım hem de estetik standartlara göre verdiğimiz hizmet konusunda uzun yılların deneyimine sahibiz.

Pendik Cam Balkonhizmetimizi, sahip olduğumuz deneyim ve konusunda uzman çalışanlarımızla sizlere sunuyoruz. Deneyimlerimizi her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte geliştirerek, taleplerinize en uygun tasarımları hayata geçiriyoruz. Daha şık, modern ve yaratıcı tasarım çözümleriyle mekanınız için doğru seçimi yapıyoruz. Sürecin her aşamasında güven ve kaliteden ödün vermeden müşterimizin tarafındayız. Malzeme seçiminden, işçiliğe kadar takındığımız özenli tavır sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR