• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pera Pet Otel

Adres :

Güzelce Mah. Sevgi 1 Sok. No : 9/1 İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüsnü Erdoğan

E-Posta Adresi :

boyabatlihusnu5734@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 427 57 51

Whatsapp 2:

0 (541) 599 71 48

Pera Pet Otel ailesi olarak küçük dostlarımız için verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com ile hayvanseverlere duyuruyoruz. Evinde kedi, köpek gibi hayvan besleyenler bazı durumlarda evde olmayabiliyor. Hayvan sahipleri evde olamayacağı zamanlarda hayvanlarını emanet edecek bir yerlere ihtiyaç duyuyor. Peki, hayvan sahipleri evde olamayacağı ya da belirli bir süre beslediği hayvana bakamayacağı zamanlarda ne yapmalı?

Eğer evinizde hayvan besliyorsanız ve belirli bir süreliğine beslediğiniz hayvanı bir yerlere emanet etmeniz gerekiyorsa Pera Pet Otel ailesi olarak hizmetinizdeyiz. Pera Pet Otel adından da anlaşılacağı üzere hayvanlar için özel olarak geliştirilmiştir. İstanbul hizmet sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmalar doğrultusunda hayvanlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Küçük dostlarımız için vermiş olduğumuz otel hizmeti hem konforlu hem de güvenilir. Bizler alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle özel hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda ekibimiz hayvansever olduğu için küçük dostlarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız.

Seyahate çıkmak istediğinizde, acil işiniz çıktığında ya da birkaç günlüğüne hayvanlarınızı bir yerlere emanet etmek istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınızı otelimizde misafir ederek onların bakımını üstlenmekteyiz.

Düzenli beslenme, oyun alanları, uyku yerleri ve güvenli alanlarımızla hayvanlarınızın keyifli vakit geçirmesine yardımcı oluyoruz. Saatlik ya da günlük olarak evcil hayvanınızı buraya emanet edebilirsiniz. Bizler işimizi severek yapmaktayız. Güvenilir ve doğru pet otel hizmeti için tecrübeli ekibimizin vermiş olduğu hizmetten rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR