• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Perdeşah Perde Ve Çeyiz

Adres :

Camikebir Mahallesi 1. Isparta Cad. No: 22 Isparta » Şarkikaraağaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Osman Sargın

E-Posta Adresi :

perdesah32@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 194 55 32

PerdeşahPerde ve Çeyiz

Isparta Şarkikaraağaç’ta faaliyet göstermekte olan firmamızda siz değerli müşterilerimize ev tekstil ürünleri ve her çeşit perde marka ve modeli ile hizmet vermekteyiz.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana uygun fiyatlar ile müşterilerimizin tüm beklenti ve isteklerini karşılayıp verdiğimiz kaliteli hizmet ile memnuniyetlerini sağladık. Ve onlar sayesinde bugünlere kadar geldik. Hizmet verdiğimiz sektörde güveneceğiniz tek adres olmak yolunda ilerlemekteyiz. Alanımızdaki tüm gelişme ve yenilikleri takip ederek her birinden haberdar olmaktayız ve firmamıza yenilikler katmaktayız.

Perde ev dekorasyonunda daima en önemli parçadır. Perdelerin aydınlatma konusunda önemli bir rolü vardır ve yaşam alanlarında ilk göze çarpan eşyalardan birisidir. Ev ya da mekân dekorasyonunuzu yaparken en önemli detaylardan biri olan perdeyi ve seçimini öncelikle belirlediğiniz tarza göre yapın çünkü ortamın atmosferini değiştirecek olan bu parçaların kullanılacağı alana uyum sağlaması önemli bir husustur. Tüm model ve her tarza hitap eden birbirinden modern perde çeşitlerimiz ile sizlere hizmet vermeyi bekliyoruz. Siz isteyin hayalinizdeki özel tasarım perdeyi evinizle buluşturalım.

Her evin olmazsa olmazı olan perde her odaya ayrı bir hava katmakta, atmosferini değiştirmekte ve mobilyaların tamamlayıcısı olmaktadır. Ekonomik fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Birbirinden güzel, modern, farklı marka ve model perdelerimiz sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Ayrıca ev tekstil alanında vermiş olduğu üstün kaliteli hizmetler ile adından sıkça söz ettiren firmamız ihtiyacınız olan birçok ev tekstil ürünlerini sizlere sunmaktadır.Eğer güzel ve kaliteli ürünleri olan perde ve çeyiz mağazası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz başarılar, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktan kaynaklanıyor.

Daha fazla bilgi ve detay için 0555 194 55 32 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR