• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Perspektif Sigorta

Adres :

Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupinar Bulvarı D1 Blok 274-8/9 Mahall Çankaya/ Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Canberk Filiz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@perspektifsigorta.com

Whatsapp 1:

0 (543) 219 65 80

Perspektif Sigorta firmamız Ankara Çankaya’da faaliyetlerine devam etmekte, uzun yıllardır başarılı işlere imza atmaktadır. Bizler siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini önemsiyor ve bunun için sigorta hizmetleri veriyoruz. Hayatın her anına karşı kendinizi riske atmadan güvende kalmanıza olanak veriyoruz. Ankara sigorta sektörünün öncü firmalarından birisi olarak yıllar önce büyük bir heyecanla çıktığımız yolda ilk günün heyecanını daima canlı tutarken tecrübelerimizi de işlerimize yansıtıyor, hep daha iyisi, hep daha kalitelisi için profesyonel ekibimizle birlikte yanınızda yer alıyoruz.

Sigorta işlemleri uzun soluklu bir birlikteliktir. Sadece satışa kadar sunulan bir hizmet ve bu şekilde takip edilen bir iş anlayışı, bizim perspektifimizden kabul edilemez. Bizler müşteri odaklı çalışıyor ve sizlerin ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve tercihlerinizi her şeyin üzerinde tutuyoruz. Bu yüzden de daha saha araştırması aşamasında başladığımız özveriyi sigortalattığınız ürününüze dair bir problemle karşılaştığınız zamana kadar devam ettiriyor, sorunun kaynağı olan değil de çözümü için çalışan bir firma olmaya çabalıyoruz. Bunun için 7/24 acil destek hattımız ile her zaman, her noktada ulaşılabilir oluyor, en zorda kaldığınız anlarınızda çözüm ortağınız oluyoruz.

Perspektif Sigorta olarak yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet ilkesiyle çalışıyoruz. Dünyanın ve ülkemizin en seçkin sigorta şirketleriyle iş birliği yapıyor, bunların sigorta ürünlerini en hızlı ve en güncel şekilde karşınıza çıkarıyoruz. Uygun fiyatlı çözümler geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR