• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Petonya Veteriner Kliniği

Adres :

Eryaman Mahallesi 285. Sokak No: 4/8 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Kocaman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 140 15 08

birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan Petonya Veteriner Kliniği, minik dostlarımızın bütün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Klinik olarak evcil hayvanlarınızın ihtiyacı olduğu anda yanında olmak, dertlerine şifa olabilmek oldukça gurur vericidir. Kurulduğumuz andan itibaren aynı heyecan ve sevgiyle evcil hayvanlarınıza, 7/24 yardımcı olmaktayız.

İlk defa bir veterinere gelecekseniz size yardımcı olabilecek birkaç önerimiz var. Öncelikle veteriner kliniğinin, minik dostumuz için oldukça temiz ve konforlu olması gerekir. Uzun süreli işlemlerde minik hastalarımızı kliniğimizde misafir edebiliyoruz. Misafirlik süresi boyunca kendini gergin hissetmemelidir. Diğer bir önemli detay ise aşı ve hastalık takibi konusudur. Profesyonel seviyede çalışan bütün klinikler bu konu üzerinde hassas bir şekilde durmaktadır. Ailemizin bir üyesi olan minik dostumuzun aşı ve hastalık takibi yapılmıyorsa seçtiğiniz veteriner kliniğini değiştirmenizi öneririz.

Ankara evcil hayvan sektöründe profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bütün dostlarımıza sevgi ve şefkatle yaklaşıyor, onların evindeymiş gibi hissetmesi için çabalıyoruz. Minik dostlarımızın bütün aşı ve hastalık takibini düzenli şekilde yapıyoruz. Minik dostlarımızın ebeveynleri olarak gördüğümüz sizlere bütün randevularımızı önceden hatırlatıyoruz. Sistemli bir şekilde çalışmakta olan kadromuz sayesinde en iyi veterinerlik hizmetini alacağınızın garantisini size veriyoruz. Ayrıca minik dostlarımız için pet kuaför hizmeti de vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan işletmemiz, minik dostlarımız için gerekli bütün işlemleri hakkaniyetli fiyatlandırmalar ile uygulamaktadır. Bizi tercih ederek sokak hayvanlarına da yardımda bulunabilirsiniz. Size ve minik dostlarımıza sağlıklı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR