• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pets Club Veteriner Kliniği

Adres :

Adalet Mah. Tuna Caddesi, No: 25/a Denizli / Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Özkaya

E-Posta Adresi :

sahinozkayaa45@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 480 86 91

Whatsapp 2:

0 (554) 480 86 91

Denizli Merkez’de faaliyetini sürdürdüğümüz kliniğimiz evcil hayvan sektöründe eşsiz hizmet sunmaktadır. Pets Club Veteriner Kliniği olarak sevimli dostlarımız için hekimlerimizle en iyi ve de kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Denizli evcil hayvan sektöründe öncü bir firma olarak sevimli dostlarımızın birçok problemini en etkili ve kısa sürede çözüyoruz. Çünkü alanında uzman hekimlerimiz ve diğer çalışma arkadaşlarımızla bu işte iyi ve profesyonel bir ekibiz. Ekibimizin uyumu ve deneyimleriyle birçok hayvana can vererek sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlıyoruz.

Pets Club Veteriner Kliniği olarak amacımız minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükselterek sağlıklı ve uzun bir ömür sürmelerini sağlamaktır. Kliniğimizde tıbbın geliştiği son düzeyde muayene ve tedavi yöntemleri uygulanarak amacımıza yönelik çalışmalar profesyonel ellerce sürdürülmektedir. Bu da hasta ve hasta sahiplerimizin memnuniyetini arttırmaktadır. Ayrıca çalışanlarımızın güler yüzlü, saygılı ve hoşgörülü tutumları da bu memnuniyeti arttıran diğer bir etmendir.

Pets Club Veteriner Kliniği olarak işimiz sevimli dostlarımızın sağlığı ve de bakımıdır. Minik dostlarımızın yaşam kalitelerini arttırıcı faaliyetler asli görevimizdir. Bunun yanında diğer bakım ve uygulamalarımız da mevcuttur. Yaptığımız tüm işlem ve uygulamalarda kliniğimizin temizliğine ve yapılan işte hijyene son derece önem verilmektedir. Hekimlerimiz bu konuda özellikle büyük bir titizlik ve hassasiyet göstermektedir. Çünkü sevimli evcil dostlarınız bize emanet ve biz de emanetinize en iyi şekilde sahip çıkıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR