• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pi Akademi Kurs Merkezi

Adres :

Aşağı Kayabaşı Mah. Gazeteci İsmet Sayın Cad. Park City Gökşin İnşaat No: 28/b Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Kızılkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 883 84 81

Pi Akademi Kurs Merkezi eğitim alanında birmilyonnokta.com üyelerinden yalnızca biridir. Öğrencilerimize okul ve ÖSYM sınavlarına hazırlık süreçlerinde destek olmak ve öğrencilerimizin bu süreçleri daha az stresli, başarılı ve rahat bir şekilde atlatmalarına yardım etmek amacını taşımaktayız. Kurumumuz sunduğu hizmetlerle farklı öğretim branşlarında birçok öğrenciye gelecek, güven ve memnuniyet sağlamaya devam etmektedir.

Güncel eğitim- öğretim anlayışına hâkim uzman kadromuz ile disiplinli, düzenli ve çalışma odaklı olarak Niğde eğitim sektöründe hizmet vermekteyiz. Alanında uzman öğretmenlerimiz ders anlatımında öğrencinin öğreniminde üst düzey olması için çalışmaktadır. Soru çözüm saatleri, birebir etüt etkinlikleri yapılarak öğrencilerin bireysel öğrenim hızı dikkate alınmaktadır. Rehber öğretmenlerimiz ile öğrencilerimizin ders çalışması düzenlenerek disiplinli, etkin ve verimli çalışma sürdürmesi sağlanmaktadır.

Öğrencinin kendini bulacağı çalışma programları oluşturarak psikolojik gerilimlere girmeden yol alması amaçlanmaktadır. Her öğrencimizin ders konularını öğrenmesi kavraması ve yorum yapabilir hale gelmesi için öğrenciye özel çözümler üreterek yıl boyunca öğrencilerimizin eksiklerini kapatıyoruz. Sürekli gelişen geniş, vizyonlu ve olumlu bakış açısı çerçevesinde her biri alanında uzman olan dinamik ve güler yüzlü çalışan kadromuzla kurs merkezimizde sizleri beklemekteyiz. Kayıtlarımız devam etmektedir. Biz geleceğe güven ile bakan, iyi yetişmiş bir nesil hedefliyoruz. Çok güçlü ve uyumlu bir ekibe sahibiz. Takım arkadaşlarımız siz velilerimiz ile omuz omuza çalışıp iyi yetişmiş bir gençlik kazanmayı hedef bilmişlerdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR