• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pier Döner

Adres :

Kışla Mahallesi Ceylanpınar Caddesi Karakol Karşısı No: 38 Şanlıurfa » Viranşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Güven

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 669 40 10

Whatsapp 2:

0 (543) 511 30 10

Whatsapp 3:

0 (541) 210 63 59

Pier Döner olarak yanınızda olduğumuz her an en lezzetli anları yaşadığınız an olacaktır ve bu memnuniyeti sağlama noktasında kendimizi kanıtladığımız bir çabayı sizlere göstermiş olacağız birmilyonnokta.com üyesi olarak. Yaptığımız iş bir gıda hizmeti olarak öne çıkıyor. Yediklerinize her zaman dikkat etmeniz gerektiği için sunduğumuz ürünün her şeyini oldukça titizlikle hallediyoruz ve sizlerin memnuniyetini kolay bir şekilde sağlıyoruz. Sonrasında her zaman bizden hizmet alma arzusu içinde bir yola girmiş olacaksınız.

Şanlıurfa fast food sektörünün oldukça yaygın bir yelpazesi var. Bu sektörde hizmet vermek oldukça zor olduğu için her zaman çok büyük enerjiler sarf etmemiz gerekiyor. Kıvamı tutturmak ve bu kıvamın sizlere layık olmasını sağlamak tecrübe isteyen bir konu… Evde yapılan ürünler bizim yaptığımız gibi olmayacaktır çünkü sadece pişirmesi bile bazı teknik kabiliyetler istiyor. Çok az bir şekilde fazla pişirme yapılırsa lezzet konusunda darbe alınmış olacaktır.

İçerisine koyulan ürünlerin ise kaliteli ve taze olmasına oldukça dikkat ediyoruz. Çünkü bu gibi konularda dikkat edilmezse sağlık noktasında büyük sorunlar yaşanabiliyor ve sizlerin güvenini sağlama konusunda sorun yaşamış oluyoruz. Biz bu gibi konuları hiçbir zaman düşünmedik ve yapmıyoruz da. Onun için rahat bir şekilde bizlerden içinize sinen hizmetler alabilirsiniz. Dilediğiniz acılıkta ve sosta istekte bulunabilir ve bizler de bu isteğinize yönelik ne gerekiyorsa hemen hızlı bir şekilde yaparız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR