• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilates Center Studio

Adres :

Yamaçtepe Mahallesi 93001 Sokak Gökçehan Villaları No: 21 Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Derebent Ağca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pilates_center@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 021 40 51

Pilates Center Studio olarak Kahramanmaraş'ta sunduğumuz tüm hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Kahramanmaraş spor alanında hizmet veren firmamız Pilates Center Studio olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler spor adı altında birçok farklı türü olmakta ve sağlıklı yaşamı aşılamak için sunulmaktadır. Merkezimiz birçok farklı spor türünü bir arada sunduğu için kendinize en uygun olanı seçme olanağı tanımaktayız. Spor hizmetlerimizin yanında da çeşitli farklı türde hizmetleri de sunmaktayız.

Merkezimizin sunduğu ilk ders hizmeti boks eğitimi üzerinedir. Kadınlara özel olarak sunduğumuz bu hizmetimiz boks alanında eğitimli hocalarımız ile birlikte sunmaktayız. Çok eğlenceli bir spor dalı olan boks hem de bir savunma sanatı olduğu için eğlenerek kendinizi savunmayı sizlere öğretmekteyiz. Bir diğer hizmetimiz ise andulasyon terapidir. Bu hizmetimiz, organizmanın korunma sistemlerini ve hücre gelişimini destekleyen biyofiziksel bir terapi türüdür. Son teknoloji cihazlarımız ile birlikte sunduğumuz hizmetimiz insan sağlığını olumlu yönde etkileyen güvenilir bir hizmet türüdür.

Önemli hizmetimizden biriside fizyoterapi hizmetidir. Fizyoterapi hizmetimizde çeşitli bölgelerdeki ağrıyı azaltmak ve tamamen geçmesini sağlamaktır. Bu hizmetimiz uzman fizyoterapistlerimiz ile birlikte sizlere sunmaktayız. Önemli hizmetlerimizden birisi de pilatesdir. Pilates fiziksel bir fitness sistemidir. Pilatesde ki temel amaç kasları güçlendirmek, vücut esnekliğini artırmak ve vücut sağlığını olumlu yönde etkilemek için bulunmuş egzersiz sistemleridir. Merkezimiz az sayıda kişi ile birlikte bu hizmeti sunarak en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR