• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilot Garage Oto Ekspertiz Uşak

Adres :

Durak Mahallesi Gazi Bulvarı P2 Blok No: 93 ( Ankara Asfaltı Yolu Üzeri ) Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Fırat Tekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

usak@pilotgarage.com

Whatsapp 1:

0 (532) 677 20 99

Firmamız Uşak otomotiv sektöründe oto test merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanımız oto ekspertiz hizmetleridir. Dolayısıyla firmamızda alım ve satım yapılmak istenen 2. el her marka ve her model araçlarınız için son teknolojik cihazlar eşliğinde kontrolleri sağlanarak ekspertiz raporu verilmektedir. Amacımız hem alıcının hem de satıcının mağduriyetini engellemektir. Böylelikle alım satım sırasında ortaya çıkabilecek kandırma ve aldatma gibi durumları profesyonel yöntemler ile ortadan kaldırmaktır.

Firma olarak sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar etik, ilkeli, dürüst ve güvenilir bir ticari anlayışı benimseyerek hizmet verdik. Vermiş olduğumuz hizmetlerde uluslararası standartlarda kullanılan son teknoloji elektronik, mekanik ve teknik cihazlar kullanmaktayız. Dolayısıyla araçlarınızın araç motor testi başta olmak üzere oto beyin testi, bilgisayarlı arıza testi, süspansiyon testi, hasar kaydı sorgulama, fren testi, kaporta boya testi gibi pek çok testini başarı ile raporlandırmaktayız.

Firma olarak temel çalışma prensibimizi tarafsızlık anlayışımız oluşturur. Bu anlayışımız ile ikinci el araç alım ve satım işlemlerinizde en güvenilir ve en doğru bilgiyi yaptığımız tetkik ve muayenelerden sonra gerek sözlü gerek yazılı bir şekilde her iki tarafa da sunmaktayız.

Firma olarak sunduğumuz kaliteli ve tarafsız ekspertiz hizmetleri ile sektördeki liderliğimizi korumak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde her geçen gün alt yapımızı daha da sağlamlaştırarak geleceğe emin adımlar ile yürümekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR