• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilot Garage Tatvan Oto Ekspertiz

Adres :

Eski Tatvan Doğumevi Kavşağı Karşısı Final Okulları Yanı Bitlis » Tatvan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Yetişkin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bitlistatvanemre@sigortashop.com

Whatsapp 1:

0 (530) 381 52 12

Bitlis’te bulunan Pilot Garage Tatvan Oto Ekspertiz isimli firmamız otomotiv sektöründe birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetler garantili olup firmamızın sektördeki güvenilirliğini gösterir niteliktedir.

Otomotiv alanında usta kişilerce otomobillerin teknik cihaz ve ekipmanlar ile incelenmesine oto ekspertiz adı verilir. İnceleme sonucunda belirtilen görüşler ile aracın geçmişte karıştığı kazalar, değişen parçalar, yakın gelecek sorun oluşturabilecek, arızalanabilecek mekanik aksamlar ortaya çıkar. Ekspertiz işlemleri ikinci el otomobil alımlarında yaptırılması gereken uygulamalardandır. Ekspertiz işlemi yaptırılmadan bayandan yeni araba, doktordan az kullanılmış araç vb. ilanlara inanarak ikinci el araç almanız dolandırılmanıza, yakın vadede mali kayıplar yaşamanıza sebep olabilir. Bitlis otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızda yaptırılacak ekspertiz işlemleri ile yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçilir, satıcı ile alıcı arasında güvenli alışveriş süreci gerçekleşir.

Fren sistemi can ve mal güvenliğiniz için araçlarınız en önemli aksamlarındandır. Fren sisteminizdeki sorunlar sizin ve çevrenizdekilerin can güvenliklerini riske atar. Tatvan’da fren testi yapan, güvenilir bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uyguladığımız testler sonucunda fren sisteminin durumu ortaya çıkar güvenli olup olmadığı belirtilir.

Firmamızda uyguladığımız kaporta testi sayesinde aracın değişen parçaları tespit edilir, varsa boyalı yerler görülür. Alıcının alışverişte parasını doğru şekilde kullandığını hissettiren bu işlemler satıcıların güvenilir bir imaj yaratabilmeleri için gereklidir. İkinci el araç alım satımlarında yaşanabilecek mağduriyetleri oluşmadan önlemek için firmamızı, oto ekspertiz hizmetimizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR