• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pınar Butik

Adres :

Orta Mah. Hasır Sok. Göktürk Evler Sitesi C Blok B Girişi Daire: 2 Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pınar Akyüz Şahin

E-Posta Adresi :

pinarakyuzsahin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 922 20 32

Özellikle butik tekstil ve genel giyim sektöründe isminden sık sık söz ettirmeyi başarmış olan Pınar Butik markamız, nitelikli hizmetlerini günden güne geliştirmekte ve sürekli bir şekilde kendisini güncelleyerek hizmetlerine devam etmektedir. Genel çalışma saatleri içerisinde olabildiğince hızlı ve etkin bir şekilde hizmet vermekte olan markamız, alanında deneyim ve tecrübe sahibi bireylerle hizmet vermeye devam etmektedir. En güncel ve en yeni bayan giysi modellerinde modanın asla gerisinden kalmadan hizmet veren işletmemize gün içerisinde ulaşabilir ve envaiçeşit hizmetlerimiz hakkında anında bilgi edinmeye başlayabilirsiniz.

Kendi sektöründe lider ve öncü hizmetlerine hız kesmeden devam etmekte olan Pınar Butik markamız sektör devi firma olmak adına da üstün bir çaba sarf etmektedir. Bilhassa butik giyim sektörü olmak üzere oldukça geniş ve zengin bir hizmet yelpazesi olan Pınar Butik firmamız pek değerli müşterilerine hizmette sınır tanımamakta ve butik tekstil sektöründeki öncü çalışmalarına da hiç ara vermeden devam etmektedir.

Sakarya Serdivan butik tekstil ve giyim şubesi ile sektöründe dev firma olmak adına hizmetlerine devam eden Pınar Butik firmamız, çok kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerine de kulak vermekte ve genel müşteri memnuniyeti odaklı bu ilke doğrultusunda sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Modernize şartlar altında günden güne gelişen ve güncellenen mağazamız hizmetlerine şubemiz veya GSM telefon numaramız aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR