• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pınar Sıhhi Tesisat Pınarbaşı Nargile ve Tütün Evi

Adres :

Şirintepe Mah. Şehit Suat Hayri Dal Cad. Şok Market Yanı No: 16/8 G Melikgazi/kayseri Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kürşat Şaştımoğlu - Ayhan Mucuk

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (507) 286 23 48

Whatsapp 2:

0 (537) 578 60 30

Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız için en önemli kriter sizlerin memnuniyetidir. Bizlerin işimizdeki motivasyon kaynağı olan memnuniyetiniz kuvvetli bir referans kaynağıdır. Sizlerin yapmış olduğu olumlu geri dönüşümler sayesinde Kayseri yapı malzemeleri sektöründe her geçen gün emin adımlarla üst sıralara doğru tırmanmakta ve alanımızda söz sahibi olmaktayız. Her biri konusunda eğitimli, tecrübeli ve uzman usta kadromuz ile her türlü tesisat ve yapı malzemelerine ilişkin problemlerinize doğru teşhisler ile doğru çözümler getirerek mağduriyetlerinizi kısa süre de gideriyoruz.

Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi ekonomik koşullar altında sizlerle buluşturmaktan her zaman mutlu oluyoruz. Tüm sorunlarınızın çözümüne yönelik kullanmış olduğumuz materyaller ve ekipmanlar uluslararası standartlara uygun ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Kurumsal politikamız olarak güvenilirlik ve kaliteden ödün vermemenin sonucu olarak yapmış olduğumuz her projenin arkasında durma garantisi vermekteyiz. Her türlü sorunlarınızda sizlere 7/24 hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde en son teknolojik ekipman ve donanım ile mutfak, banyo kanal tıkanıkları gibi tüm tesisat işlerinde en süratli ve en kaliteli hizmeti uygun ekonomik koşullar altında sizlere sunmaktayız. Ayrı tüm yapı malzemeleri ihtiyaçlarınız kaliteli ürünler ile sizlere sunulmaktadır. Her çeşit ihtiyaç ve problemlerinizin çözümü için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR