• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Plise Sineklik

Adres :

Doktor Ziya Kaya Mahallesi Erdem Sokak No: 33 Bursa » Gemlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halit Balcı

E-Posta Adresi :

hbalci16@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 388 88 70

Özellikle yaz aylarının sıcaklarından dolayı ve ortamın daha çok, daha rahat havalanabilmesi için kapı ve pencereler sık sık açık bırakılmaktadır. Fakat bu durumda da sinek ve bazı böceklerin evin içerisine girmesine ve evde sıkıntılı ortamın yaşanmasına da zemin hazırlanmış olmaktadır.

Böcek korkusu olanlar ve alerjileri olanlar için de bu durum büyük bir sıkıntı teşkil etmektedir. Bizler de siz değerli müşterilerimize daha rahat bir ortamda ve akılları evde kalmayacak bir ortamı sunabilmek için Bursa plastik sanayi sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini titizlik ile yapan, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine büyük önem veren çalışma ekibimiz ile sizlere en iyi ve en rahat ortamı sunabilmek, en kaliteli ve en iyi işçiliği verebilmek için çalışıyoruz.

İşimizi severek ve büyük bir titizlik ile yapıyoruz. Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde her zaman en kaliteli malzemelerle en iyi işçiliği sunmaya özen gösterdik. Bunun karşılığında ise sizlerden aldığımız en büyük güç olan güven duygusunu arkamıza alarak daha emin adımlarla durmadan ilerledik.

Her zaman en iyisine layık olan siz değerli müşterilerimiz için Plise Sineklik işletmesi olarak her daha iyi nasıl olabiliriz sorusunun arayışı içerisinde olmaya da devam etik. Sizler için sektörde vazgeçilmeziniz olmak, aklınıza ilk gelen işletme olabilmek için olan bu arayışımızda doğru yolda ilerlediğimizi görüyor ve bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR