• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Polat İnşaat

Adres :

Satıkadın Mah. Çırpanoğlu Cad. No: 27/5 Ankara » Kazan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahir Polat

E-Posta Adresi :

mahirpolat06360636@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 476 19 44

Whatsapp 2:

0 (536) 310 30 37

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Polat İnşaat, Ankara inşaat sektöründe hizmet veriyor. Ankara Kazan’da bulunan firmamız geniş kapsamlı inşaat çalışmaları yapıyor. Ev ve işyeri başta olmak üzere farklı yapılar için plan hazırlıyor, hazırladığımız plana uyarak inşaatı tamamlıyoruz. Deprem bölgesi olan ülkemizde inşaatların depreme dayanıklı olması gerekiyor. Depreme dayanıklı inşaat yapımı için kullanılan malzemelerin kaliteli olması gerekiyor. Bizler yüksek kaliteye sahip malzemelerle inşaat çalışmaları yapıyoruz.

İnşaat sektöründe plan hazırlama doğru yapılmalıdır. Kullanışlı yapılar için öncelikle profesyonel kişiler tarafından plan oluşturulmalıdır. Plan doğrultusunda temelin sağlam atılması, kaliteli ve dayanıklı malzemelerin kullanılması gerekir. Firma olarak bizler yüksek kaliteye sahip malzemelerle hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunarken alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizden destek almaktayız. Düzenli ve doğru plan hazırlayarak plana uygun yapı inşaatı yapmaktayız.

Firma olarak sektörün önde gelen güvenilir ismiyiz. Çalışmalarımızda can ve mal güvenliğini daima ön planda tutmaktayız. Kullandığımız kaliteli malzemelerle inşaat çalışmalarını tamamlayarak hizmet vermekteyiz. Firma olarak çalışmalarımı ne çok erken ne de çok geç bitiriyoruz. Tüm çalışmalarımız vaktinde tamamlanıyor. Müşteri isteği ve ihtiyacı doğrultusunda hareket ederek yüksek memnuniyet sağlıyoruz. İşimizi seviyor ve özenle yapıyoruz. Sizler de güvenilir inşaat çalışmaları için firmamızla iletişime geçebilir, verdiğimiz hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz. Tüm çalışmalar doğru fiyat aralığında gerçekleştirilmektedir. Maddi ve manevi hasara uğramamak için ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR