• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Polat İnşaat Akvaryum Pet Market

Adres :

Kethüda Mahallesi 43 Sokak No: 41/a Manisa » Akhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıza Polat

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

rizapolat45@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 773 14 11

Manisa Akhisar’da hizmet veren Polat İnşaat Akvaryum Pet Market birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Evcil hayvanlar çoğu zaman en yakın arkadaşlarımız, daha da ötesi en samimi dostlarımız olurlar. Onların bin bir türlü halleri her yaştan kişinin hoşuna gider. Bir süre sonra duygusal bir bağ oluşur. Üstelik bu alanda seçebileceğiniz pek çok evcil hayvan olduğu için herkesin sevdiği birisi mutlaka mevcuttur.

Manisa evcil hayvan sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler çok geniş bir pet koleksiyonu ile hizmet veriyoruz. Kuş, balık, kedi, köpek türleri yanında bunların her birisinin barınma alanlarına, oyuncaklarına, bakımları için gerekli olan aksesuarlara da yer veriyoruz. Bu sayede hayvanlarınızın beslenmesinden bakımlarının yapılmasına, kişisel bakımlarından sağlıklı kalmalarına kadar her noktada çözüm ortağınız oluyoruz.

Kalite standartlarımızı her zaman en üst seviyede tutmak adına satışını yaptığımız bütün evcil hayvanlarımızın sağlıklı olmasına dikkat ediyoruz. Aynı şekilde satışını yaptığımız pet malzemelerinin de en iyi markaların en çok tercih edilen ürünleri olmasına öncelik veriyor gerek sizin gerekse evcil hayvanlarının konforunu, sağlığını, estetiğini arttıracak kalitede hizmet sunuyoruz.

İşletme olarak her birisi alanında uzman, deneyim sahibi, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren ve pet hayvanlara gönülden bağlı bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz sizin için en uygun petin seçiminden onların bakımına kadar her noktada danışmanlık hizmeti dahil yerine getirmektedir. Bütün bunlar uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler