• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Polat Mobilya Dekorayon

Adres :

Kayseri Develi Kayseri » Develi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İhsan Polat

E-Posta Adresi :

ihsanpolat838@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 897 24 14

Kalitenin ve şıklığın adresi olan firma olarak sizleri en iyi dekorasyonlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Mobilya dekorasyonunda en yeni trendleri sizlerle buluşturuyor ve bunu yaparken görsele hitap eden şık tasarımlarla sunuyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanarak hem estetik zevkinize hitap ediyor hem yıllara meydan okuyan dayanıklılığa sahip ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Bir mobilyada aradığınız özelliklerin ötesinde sunduğumuz alternatiflerle sizleri şaşırtıyoruz. Evinizde veya işyerinizde konforlu bir mekan oluşturma gayretiyle kurulduğumuz günden beri sizlere hizmet vermekteyiz. Sizinle tanıştığımız ilk günden ürünlerimizin teslimine kadar güler yüzlü personelimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktayız.

Kayseri ahşap dekorasyon sektöründe yeri doldurulamaz bir firma olmaya ve her geçen gün daha da büyümeye devam etmekteyiz. Sizlere en iyi dekorasyonları sunmak adına çağını yakalayan bir firma olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz. Bu çabamız kendimizi sürekli olarak yenilemekten geçmektedir. Yatak odası, çalışma odası, çocuk odası, genç odası, mutfak dekorasyonu, televizyon ünitesi, vestiyer gibi geniş hizmetlerle sizlerle buluşmaktayız.

Verdiğimiz hizmetin kalitesiyle ticari bir kaygıdan öteye geçmiş bir firma olarak bütçenize uygun fiyatlarla memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız. Kalitenin, sağlamlığın ve estetiğin buluşma noktası olan firmamızda beklentilerin üstünde tasarımlarla yarınlara büyüyerek ulaşmaktayız. Bir telefon kadar sizlere yakınız. Web sayfamızdan firmamıza dair aklınıza takılan her soruyu iletişim adreslerinden iletebilir ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR