• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Polatlı Ankaragücü Futbol Okulu Sportif Faaliyetler

Adres :

Kayıptuoğlu İş Merkezi Ankara Cad. No: 1/56 Çarşı Camii Karşısı Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Şanlı

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 882 33 94

Whatsapp 2:

0 (554) 586 32 05

Whatsapp 3:

0 (543) 392 88 66

Polatlı Ankaragücü Futbol Okulu Sportif Faaliyetler olarak birmilyonnokta.com adresinde üye bulunmaktayız. Ülkemizde sportif faaliyetlerde en yoğun ilgi futbola yöneliktir. Özellikle çocuklar arasında bir hayli ilgi duyulan futbol için uzman bir eğitim almak çok faydalı olabilir. Biz sportif faaliyet kurslarımızda en yetenekli ve birikimli antrenörler aracılığıyla sizlere futbol eğitimi vermekteyiz. Çocuklarınız için en sağlam alt yapının temellerini atıyoruz. Futbol derslerimizde çocukları uluslararası kriterler uygun bir şekilde yetiştiriyoruz. Bu sayede gelişim çağındaki çocukların futbolun ana hatlarını kavrayabilmesini amaçlıyoruz. Bölgede sunduğumuz yenilikçi ve pratik öğrenme yöntemleriyle tanınmaktayız. Tüm öğrencilerimiz için en temel güdülerini harekete geçirecek bir program hazırlamaktayız.

Ankara spor faaliyetlerinde birçok farklı dalda kurs hizmeti vermekteyiz. Bunlardan en çok tercih edilenlerinden biri ise voleyboldur. Voleybol eğitmenlerimizin tamamı alanında uzman kişilerdir. Spor dalının tüm inceliklerine ve kaidelerine hâkim olan bir kadroyla eğitim vermekteyiz. Bu açıdan tercih edebileceğiniz bir eğitim vaat ediyoruz. Ayrıca çocuklarınız için temel jimnastik eğitimi arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Henüz esnekliği hat safhadayken çocuklarınızın bedensel gelişimine yön veren bir eğitim sunuyoruz.

Spor akademimizde basketbol eğitimi verdiğimiz gibi bazı belli başlı hazırlık eğitimleri de vermekteyiz. Örneğin BESYO hazırlık kurslarımız bunlardan biridir. Ayrıca PÖH hazırlık kurslarımızı da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çocuklar için ve yetişkinler için en nitelikli eğitimi vermeyi amaçladığımız için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR