• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Popüler Güzellik Salonu & Kuaför

Adres :

Selçuk Mahallesi 32808 Sokak 10/a ( Şimal Mağazası Sokağındayız ) Konya » Akşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aygün Özdemir

E-Posta Adresi :

ulviyekarasu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 422 07 01

Popüler Güzellik Salonu ve Kuaför birmilyonnokta.com üyesidir. Güzellik ve kişisel bakım merkezi olarak sizlere geniş yelpazede hizmetler sunmaktayız. Alanında uzman ve deneyimli bir ekiple sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti sizlere sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetlerimizle yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek sizlere tüm hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Ticari kaygıdan uzak bir şekilde güvenilir hizmetler sunmaktayız. Güzellik ve bakım hizmetlerinde ihtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti tek bir platformda sizlerin istifadesine sunuyoruz.

Konya güzellik merkezi olarak müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şeklide karşılık vermekteyiz Güzelliğinize güzellik katan hizmetlerimizle her daim sizlerin yanındayız. Güzellik merkezimizde; hem kadınlar hem de erkekler için lazer epilasyon, selülit tedavi, siyah nokta temizleme, protez tırnak, saç yapımı, kalıcı oje, kirpik uygulaması, dudak uygulaması ve daha pek çok güzellik hizmetini sizlerin istifadesine sunmaktayız. Her türlü teknik ekipmana sahip bir şekilde hijyeni ve steril ortamda sizlere hizmet vermekteyiz.

Güzelliğinizi emanet edebileceğiniz emin eller olarak hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz hizmetlerin kalitesine bize gösterilen rağbet ile tescilliyoruz. Geniş müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Güzellik merkezimizde sunduğumuz hizmetleri sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz. Ayrıca her dönem yenilediğimiz ve özel günlerde de uyguladığımız kampanyalarımızla sizlere avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde hizmetlerimizin genişliği ve kalitesiyle adımızdan çokça söz ettiriyoruz. Rekabet ettiğimiz sektörde öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR