• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Potomyalı Yol Yardım

Adres :

Karşıyaka İzmir İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Osman Delibalta

E-Posta Adresi :

delibaltaaliosman99@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 036 83 90

Whatsapp 2:

0 (507) 036 83 90

Oto kurtarma ve yol yardım ile araç yıkama alanında sizlere başarılı şekilde hizmetler sunmakta olan firmamız bu alandaki en profesyonel çalışmaları yürütmektedir. 7 gün 24 saat yol yardım ve oto çekici hizmetlerini sizlere sunmakta olan firmamız bu alandaki en başarılı çalışmaları tam donanımlı çekicileri ile yapmaktadır.

Aracınız ile yaşadığınız kaza veya arıza durumunda 7 gün 24 saat sizlere yol yardım ve çekici hizmetlerini başarılı şekilde sunabilmekteyiz. Aracınızı bulunduğu yerden kısa sürede alarak istediğini yere güvenle taşımaktayız. Yapılacak kurtarma çekici işlemlerinde deneyimli ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler sunabilmekteyiz.

İzmir oto kurtarma ve yol yardım alanında yıllardır profesyonel çalışmalar yapan firmamız geniş çekici filosu ile sizlere en başarılı hizmetleri sunabilmektedir. Araçlarınızın transferi konusunda da sizlere en başarılı şekilde hizmetler sunmakta olan firmamız aracınızı güvenle istenilen yere taşımaktadır. Tamamı kaskolu olan araçlarımız ile güvenle araç transferi işlemlerini yapılmaktadır. Kara araçları yanında deniz araçları içinde çekici hizmetlerini sunabilmekteyiz.

Araç kurtarma ve yol yardım hizmetleri yanında araç yıkama alanında da başarılı şekilde hizmetler sunmakta olan firmamız araçlarınızın iç ve dış yıkama işlemlerini profesyonel bir şekilde yapabilmektedir. Gelişmiş ekipmanlar ve temizlik malzemelerinin kullanımı ile araçlarınızın ilk günkü gibi temiz olması sağlanmaktadır. Sizlere en profesyonel oto kurtarma ve yol yardım hizmetini sunan firmamız bu alandaki profesyonel çalışmalar yürütmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR