• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Poyraz Oto Kurtarma

Adres :

- Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Demirci

E-Posta Adresi :

demircig404@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 622 09 19

Çankaya ilçesinde hizmet vermekte olan Poyraz Oto Kurtarma birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara yol yardım sektöründe hizmet veren firmamız her türlü araç arızları ve kaza gibi olumsuz durumlarda siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. Bahsettiğimiz kaza ve arıza durumlarının ne zaman başımıza geleceğini bilemeyiz. Bu olumsuz durumlardan biriyle karşılaştığımızda çekici bulmamız gerekir. Ama bulunduğumuz çevreye yakın yerlerden çekici bulursak bizim için daha avantajlı olacaktır. Zaten aracımız için masraf edeceğimizden dolayı en azından bir de çekici için fazla ödeme yapmaktan kurtulmuş oluruz.

Firmamız tüm Çankaya ilçesinde geniş bir kitleye hizmet vermektedir. Çekici hizmetimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Uzman kadrodan oluşan personellerimiz istediğiniz zaman diliminde aracınızı istediğiniz yerden alarak, yine istediğiniz adrese çekecektir. Oto kurtarma hizmetimizde ise o anda bulunduğu yerden hareket edemeyen araçların kurtarılması hizmetidir. Bu alanda da müşterilerimize hızlı şekilde destek olmaktayız.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma politikamız; yenilikçi, gelişen teknolojiyi takip eden, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Uygun fiyatlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışmalarımıza gayretle devam etmekteyiz. Gelişen teknolojiyle birlikte her gün artan araç sayısına oranla aynı anda kaza, arıza gibi olumsuz durumlar da her geçen gün artmaktadır. İşte bu anlamda biz de yılların verdiği tecrübeyle her gün genişleyen müşteri portföyümüzle hizmetlerimize devam etmekten gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR