• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Prestij Evde Sağlık Hizmetleri Bakırköy

Adres :

- İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Tetik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 934 73 77

Sevdiklerinizin yanında, sizlere yardıma hazır uzman kadrosu ile Prestij Evde Sağlık Hizmetleri Bakırköy birmilyonnokta.com ailesinde yerini almıştır. Evde sağlık hizmetleri sunan kurumumuz, yabancı birine güvenmenin yaşattığı zorlukların farkında, sizlerin ve sevdiklerinizin rahatı için her daim yardıma hazır. Kaliteli ve güvenilir bir sağlık hizmeti almanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Uzman kadromuz ile yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen evde bakım ruhsatına sahip firmamız, İstanbul sağlık sektöründe hizmet vermeye başladığı andan beri sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak her türlü tıbbi desteği sağlayan firma çalışanlarımız, alanlarında uzman, eğitimlerini tamamlamış kişilerden oluşmaktadır. Hemşirelik hizmetleri ve bakım görevlisi gibi hizmetlerimizin yanı sıra her türlü test ve tedavi evinizde yapılabilmektedir. Uzman doktorlarımız talebiniz doğrultusunda teknolojiye uygun aletleri ile evinize gelerek gerekli her yardımı sağlamaktadır.

Şirket politikamız hizmet verdiğimiz kişilerin ve ailelerinin sağlığının korunmasını ve bu koruma esnasında ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanmasını sağlamak üzerinedir. Her zaman en iyiyi verme hedefi ile çalışan ekibimiz en kaliteli ekipman kullanımından ve güler yüzlü çalışmaktan asla ödün vermeden, hizmet verdiği kişinin neye ihtiyaç duyduğunu bilerek çalışmaktadır. Evde sağlık desteğine ihtiyaç duyan tüm bireyler için sağlıklı hayata geri dönüşün ne kadar zorlu olduğunun bilincinde, bu zorlu yolda ihtiyaç duyan herkese destek olmak için varız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR