• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pro Touch Güzellik

Adres :

Yukarıbahçelievler Mahallesi Akçabaat Caddesi 37/5 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Mercimekci & Çiğdem Ergenç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 710 93 96

Pro Touch Güzellik isimli firmamız, güzellik merkezi sektöründe hizmetlerini sunan birmilyonnokta.com ailesinin üyesi bir firmamızdır. Güzellik merkezlerinde sunulan hizmetlerin steril bir ortamda alınması, kaliteli ekipmanlar aracılığıyla profesyonel ellerden alınması çok önemlidir. Biz, senelerdir bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, siz değerli müşterilerimize tamamen steril ortamda, profesyonel ekip arkadaşlarımızla, kaliteli uygulamalarımızla, güncel ekipmanlarımızla hizmetlerimizi veriyoruz.

Microblading uygulaması, kirpik lifting uygulaması, ipek kirpik uygulaması, dudak renklendirme işlemi, profesyonel makyaj uygulaması, cilt bakımı hizmeti, kalıcı makyaj uygulaması, protez tırnak uygulaması, leke giderme işlemi, lazer epilasyon uygulaması ve jel tırnak uygulaması gibi alanlarda hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu işlemleri uygulamadan önce, ihtiyacınızı belirliyor, isteklerinizi de göz önünde bulundurarak size en uygun işlemi birlikte seçiyor, anlaştığımız takdirde ise uygulamamıza başlıyoruz. Bu hizmetlerimizi profesyonel ekip arkadaşlarımızla sizlere sağlıyoruz.

Güzellik merkezimizin temizliğine özen gösteriyor, düzenli aralıklarla temizliğini sağlıyoruz. Kullandığımız ekipmanları her müşterimizden sonra dezenfekte ederek, kontaminasyon riskini sıfıra indirgeyerek çalışıyoruz. Sizlerin sağlığına değer veriyoruz.

Ankara güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız için, müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak çok önemlidir. Uygulamalarımızdan memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyor, buradan mutlulukla ayrılmanız için titizlikle çalışıyoruz. Tüm hizmetlerimizi oldukça ekonomik ücretler karşılığında sizlere sağlıyoruz. Bu sebeple güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz ve ücretlerimiz hakkında bilgi almak ya da randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR