• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Prof Mühendislik Doğalgaz Elektrik

Adres :

Merkez Yeni Mah. İstanbul Cad. No: 53 Saray Tekirdağ -- Şube : Evran Mah. Cami Sokak No: 15 Vize Kırklareli Kırklareli » Vize

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kubilay Fermanlıoğlu - Egehan Merdin

E-Posta Adresi :

profbilgisayar@outlook.com.tr

Whatsapp 1:

0 (542) 570 48 98

Whatsapp 2:

0 (530) 144 53 30

Kırklareli tesisat bakım ve onarım sektöründe hizmet vermek için yola çıkan firmamız; yaşam alanlarınızın her türlü alt yapı sorununa alanında uzman çalışma ekiplerimiz vasıtasıyla çözüm üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Bu bağlamda faaliyet alanlarımız siz değerli müşterilerimizin elektrik, ısı, yalıtım gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılamaktır. Firmamız gerek dinamik yapısı gerek tecrübeli, yenilikçi kadrosu ile bugüne kadar sektörde önemli bir yer edinmiş ve sektörün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar ilkeli, etik, güvenilir ve dürüst bir ticari anlayışı benimsedik. Bu anlayışımız ekseninde faaliyet alanımızdaki tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek; profesyonel bir yaklaşımla çalışmalarımız sürdürdük. A sınıf kaliteli hizmet ve birinci sınıf ve nitelikli işçiliğimizden asla ödün vermedik. Bundan sonra da bu anlayışımız çerçevesinde yolumuza devam etmekte ve siz değerli müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmeye devam etmekte kararlıyız.

Firma olarak güçlü bir alt yapıya sahibiz. Bununla birlikte gerek mühendis kadromuz gerekse teknik ekibimiz alanında eğitimli ve deneyimli kişilerden müteşekkildir. Firmamız üstlendiği tüm projelerde müşterilerimizin memnuniyetini sağlayıcı çözümler üretmektedir. Ürettiğimiz bu çözümleri müşterilerimizin faydasına sunarak müşteri memnuniyetini en azami düzeyde tutmak öncelikli hedefimizdir.

Sektörde tutunabilmenin ve sürekliliğin kaynağının başarı çıtasını yüksek tutmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Bu bilinç ile faaliyet alanımızdaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmekte ve müşterilerimizin istifadesine sunmak için ellerinden gelen gayreti göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR