• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Profesyonel Make-up Stüdyo Saç Renk Atölyesi

Adres :

Feritpaşa Mah Nişantaş Sok Zümrüt Apt 29/c Selçuklu Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sercan İlbiz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@makeupstudyo.com

Whatsapp 1:

0 (544) 446 42 30

Whatsapp 2:

0 (544) 446 42 30

Profesyonel Make-up Stüdyo Saç Renk Atölyesi olarak kadınların güzelliklerine güzellik katmak için hizmet veriyoruz. Güzellik ve kişisel bakım için gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile istediğiniz saça, yüze ve cilde sahip olabilirsiniz. Selçuklu kuaför sektöründe faaliyet gösteren firmamız sahip olduğu tecrübesi ile sizlere en kaliteli malzemeler ile profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyor.

Güzellik ve kişisel bakım uygulamalarımız içerisinde saç tasarımı en önemli noktada bulunmaktadır. Saçınızın günlük kullanım ya da özel günler için istediğiniz şekilde keserek tasarlamaktayız. Saç tasarımı ile ilgili olarak uzman personelimiz sizlerin istekleri doğrultusunda şekillendirme yapacaktır. Bunun dışında yüzünüze ve saçınızın şekli ve özelliklerine göre saç tasarım işlemi belirlenecektir. Gelin başı gibi uğraştırıcı ve özel saç tasarımı ile ilgili olarak çok farklı seçenekleri sizler için sunuyoruz. Gelinliğinize uygun olacak şekilde yapılacak tasarım ile düğününüzde göz alıcı bir saça sahip olabilirsiniz. Düğünlerin en güzel gelini olmak isteyenler için sunulan tasarımlar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Saç tasarım uygulamalarımız nişan, nikâh, mezuniyet ve benzeri özel günler için de sizler için sunulmaktadır. Güzel ve beğenilen bir saç tasarımı isterseniz bu günler için bizi tercih edebilirsiniz.

Uygulama seçeneklerimiz içerisinde makyaj ve tırnak bakım uygulamaları da bulunmaktadır. Özel günleriniz ve davetleriniz ile ilgili olarak yaptırmak istediğiniz makyaj uygulamaları için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz. Ayrıca manikür ve pedikür gibi tırnak bakım uygulamaları için de bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR