• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Protez Saç Salon Musti

Adres :

Ihlamurkuyu Mah Petrolyolu Cad No: 40 B Ümraniye/istanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Balcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

salon_musti@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 608 59 98

Kadınlar için saçları ne kadar önemliyse erkekler için de en az o kadar önemlidir. Saçların daha canlı ve sağlıklı görünmesi için düzenli olarak bakım işlemleri uygulanmalıdır. Bazı sebeplerden dolayı dökülen saçları geri getirmek zor olabilir. Protez Saç Salon Musti olarak, İstanbul kuaför sektöründe sizlere saç ekimi ve saç bakımı üzerinde tüm çalışmaları kalite standartları içerisinde sunuyoruz. Sağlığınızı göz önünde bulundurarak çalışmalarımızda herhangi bir hataya veya aksiliğe yer vermiyoruz. Çünkü biz, değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda alanında uzman ekibimizle birlikte özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Saç ekimi, saç kesimi, saç boyama, saç tasarım, saç bakım, cilt bakımı, kaş ve bıyık bakımı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz tüm bu hizmetleri kalitesinden ödün vermeden sizlere sunmaktadır. Aldığımız eğitimler ve yılların tecrübeleriyle sizlere bu hizmeti verirken kullandığımız ürünlerin kalitesine de dikkat ediyoruz. İşimizi önemsiyoruz ve çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermeden hizmet veriyoruz.

Çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz bu sektörde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Kendimizi geliştirdiğimiz sürece değerli müşterilerimize de en iyi hizmetleri sunacağımızı biliyoruz. Kullandığımız ürünleri, yöntemlerimizi ve bilgilerimizi güncel tutuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini sarsmamak adına güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, çalışkan ve azimli ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan bu hizmetleri salonumuza gelerek güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR