• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Prowins Mühendislik

Adres :

Osmangazi Mah, Hilal Cd. No: 66 Sancaktepe/istanbul İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Gürbüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

burak@prowins.com.tr

Whatsapp 1:

0 (533) 305 50 24

İstanbul plastik sanayi sektöründe biz sizlere Prowins Mühendislik olarak hizmet vermekteyiz. Sizlere daima iyi hizmetler vermek ve memnuniyetinizi sağlamak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Plastik sanayi sektöründe olduğumuz konumdan memnun olmayışımız ve Dünya standartlarında bir kaliteyi, kendimize hedef belirlemiş olmamız bizleri daha da heveslendirmekte. Yenilikçi her firma gibi bizde, alanımızdaki gelişmeleri takip ediyoruz ve böylelikle eksikliklerimizi gideriyoruz.

İhtiyacınız olan pek çok ürünü bizden temin etmeniz mümkündür. PVC kapı sistemleri, PVC pencere sistemleri, panjur sistemleri, kepenk sistemleri, çelik kapı, cam balkon, duş kabini ve sinekliklere kalite ve uygun fiyat garantisi ile ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hizmetini sunduğumuz tüm ürünler, sizlerin ev ve işyerlerine özel ölçüler ile üretilecek ve montaj işlemi ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanacaktır. Sizlerin bizimle irtibata geçmesi ile başlayan birlikte çalışma sürecimiz boyunca sizin her konuda fikrinizin alınması bizim için oldukça önemlidir. Fikir birliği içerisinde ortaya koyduğumuz ürünleri, uzun bir süre ve severek kullanacağınıza eminiz. Ürünlerimizi özenle yapıyoruz ve yeni bir şeyler yaptırırken hissedilen heyecanın bambaşka olduğunu bildiğimiz için kısa bir süre içerisinde sizlerle buluşturuyoruz.

Prowins Mühendislik olarak bizler, sizleri oldukça bilinen bir marka olan Fıratpen’in kalitesi ile bir araya getirmekteyiz. “Rahatınız için Prowins” diyor ve bizimle ilgili detaylı bilgiye sahip olmanız için, iletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR