• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Psikolog Oğuzhan Karahasan

Adres :

Hacısaki Mahallesi Kenarcık Sokak Karum Plaza Kat: 3 No: 14 ( Dünyam Hastanesi Çaprazı ) Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Karahasan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 866 20 20

Psikolog Oğuzhan Karahasan olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayatımızdaki birçok olay ve zorluklar bizi etkiler ancak insanlar bunum farkına varamaz ya da çok az bir kısmının farkına varır ve psikolojik olarak desteğe ihtiyacının olmadığını düşünür. Ancak psikolojik destek almak bizi ileriye ve geçmişe dönük problemlerden kurtaracaktır. Psikolojik destek aslında ileriye dönük olarak sağlımızı korunmada ki en önemli unsurlardan birisidir. Psikolojik destek almak insana problemlerinde çözüm yolu bulma, huzur bulma, sakin hissettirme ve hayatı daha yaşanılabilir kılmak gibi birçok konuda bizi geliştirir.

Kayseri danışmanlık sektöründe hizmet veren Psikolog Oğuzhan Karahasan olarak sizlere psikolojik destek sağlamaktayız. Alanında ki tüm eğitimleri almış, kendini geliştirilmiş, deneyimi olan ve başarılı insanların çalıştığı bir merkez olarak dikkat çekmektedir. Danışmanlık alan her müşterimiz ile bireysel, doğrudan ve özel olarak ilgilenmekteyiz. Müşterilerimizin sorunları doğrultusunda özverili bir şekilde çalışmakta olup maddi kaygılardan sıyrılmış bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler çok çeşitlidir . Bu hizmetler; aksiyete bozukluğu, depresyon, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluklar, sosyal aksiyete bozukluğu, panik atak, agorafobi, yeme bozukluğu, kişilik bozukluğu ve cinsel terapi gibi alanlardır. Bu alanlarda tğm eğitime sahip bir şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin tamamı kişiye özel ve bireysel hizmetleridir. Aynı zamanda hem yüz yüze hem de online olarak hizmetler vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR