• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Punica Organik Tarım Hayvalcılık

Adres :

Gölbaşı Mahallesi 7 Nolu Sokak No: 21 Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep İlgin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 777 93 55

Muğla ilimizde hayvancılık sektöründe hizmet vermekte olan Punica Organik Tarım Hayvancılık isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gururla halkı ile paylaşıyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyor ve bunun için canla başla çalışıyor. Uygun fiyata kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan firmamız, müşterisi tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Kırmızı etin hayatımızda ne denli önemli ve gerekli olduğunu hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Tüm sağlık uzmanları sağlıklı ve kaliteli bir gelecek için et tüketimini ısrar ile öneriyor. Bizler de bu ısrarlara kulak verip uygularsak birçok fiziksel sorundan kurtulmamız olasıdır.

Muğla hayvancılık, kurulduğu günden bu yana sayısız hayvan alışverişi yapmış ve bu alışverişlerde her zaman kalitesini konuşturmuştur. Firmamız, müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış olup bunu sunduğu kaliteli hizmete borçludur. Oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, her hizmetinde eşitlikçi, adil ve oldukça uygun fiyatlar sunan ahlaklı bir alışveriş hizmeti sunmuştur. Muğla'nın her kesimine bu hizmetini ulaştırmayı başaran değerli firmamız, kurban bayramlarının da olmazsa olmazı olmuştur. Sizler de bizleri takip edebilir ve uygun fiyata büyükbaş, küçükbaş hayvan alışverişi yapabilirsiniz.

İletişim numaramız üzerinden arayarak bizlere anında ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca mekânımıza gelerek yerinde canlı alışveriş yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR