• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Puppy Pet Shop

Adres :

Ünalan Mah. Atatürk Bulvarı No: 46/b1 Merkez / Uşak ( Dominos Pizza Karşısındayız ) Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Atay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hakanatay@windowsline.com

Whatsapp 1:

0 (532) 240 32 86

Whatsapp 2:

0 (532) 240 32 86

Puppy Pet Shop, Uşak evcil hayvan sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Dünya’ya farklı bir anlam katan ve hayata renk veren hayvanlar şüphesiz ki çok değerli varlıklardır. En iyi dost olarak da tanımlanan bu varlıklar ile doğaya ve hayata bakış açısı tamamen değişmektedir. Evcil hayvan sahibi olmak çok büyük bir sorumluluktur. Mamasından aşısına kadar her şeyi ile yakından ilgilenmek gerekmektedir. Bizlerde siz onlar ile güzel vakit geçirin diye bazı detayları sizlerin yerine düşünmekteyiz.

Kuştan kediye kadar evci hayvanınızın yemini ya da mamasını rahatlıkla bulabilirsiniz. Enjoy mama, konserve mama, kedi maması, kuru mama başlıca ürün seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca royal canin maması da bulunmaktadır.

Kedi ve köpek sahibi olmak diğer evcil hayvanlara göre biraz daha farklı olmaktadır. Bir yere giderken taşımak için çantaya ihtiyaç duyulmaktadır. Farklı kedi ve köpek çantası seçeneklerimiz ile kolay bir şekilde dostlarınız ile dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Balıklarda suyun içerisinde yaşayan eşi benzeri olmayan varlıklardır. Balık yemi ve akvaryumu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Farklı akvaryum modelleri içerisinde de seçerek balığınızın mutlu olacağı akvaryumu seçebilirsiniz.

Pet aksesuar satış hizmetimiz ile de güzel sürprizler yapabilirsiniz. Kediniz için oyuncaktan kuşunuz için salıncağa çok özel aksesuarları seçerek olabildiğince fazla seçenek sunmaya çalışmaktayız. Daha fazla bilgi almak ve ürünlerimizi görmek için mağazamıza sizleri de bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler