• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pusula Veteriner Kliniği

Adres :

Yazır Mahallesi Topak Sokak 2/k-m Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahar Uyaroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vethek.bahar@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (545) 795 05 93

Konya / Selçuklu da bulunan veteriner kliniğimiz hizmetinize açılmıştır. Sizlere sunduğumuz hizmetler; doğum, dahiliye ,muayene, acil müdahale, teşhis- tedavi, ağız ve diş sağlığı, cerrahi operasyon, laboratuvar hizmetleri, koruyucu hekimlik, pet kuaför, traş, ilaçla yıkama, pet shop ürünleri ve aşılamadır.

Veteriner hekim dendiğinde, yeryüzünde yaşayan hayvan türlerinin sağlığı için önlem alan, hayvan hastalıklarına tanı koyarak, tedavisi, üremesi, sağlığı, bakımı gibi alanlarda tıbbi bilgiyle donanımlı kişidir. Bunların yanında hayvanlardan insanlara geçebilecek hastalıkların önlenmesi ve hayvansal gıdaların kontrolü veteriner hekimlerin sorumlulukları arasındadır. Hayvan yetiştiricilerini bilgilendirmek amacıyla detaylı program hazırlar ve yazılı kaynaklar sunar.

Evcil hayvan besleyen insan sayısının artması veteriner hekimlere duyulan ihtiyacı da paralel olarak arttırmaktadır. Bizde sizlerin minikleriniz için en iyi hizmeti sunmaya hazırız. Önceliği hayvan sevgisi ve sağlığı olan kliniğimiz, sizleri ağırlamaktan büyük zevk duyacaktır. Kliniğimizde hayvanlarınızla ilgilenirken, sorularınızı cevapsız bırakmadan tedavimizi uyguluyoruz.

Bizler ve kliniğimiz hakkında istek ve şikayetlerinizi bildirmeniz bizler için önem arz etmektedir. Kendimizi yenilemek ve yolumuzda emin adımlarla ilerlemek adına sizlerin fikirleri bizleri bir adım öteye taşıyacaktır. Bilgi almak ve randevu için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR