• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Quality Life Güzellik Salonu

Adres :

Milli Müdafa Cad. Güvenpark Apt. No : 14/8 4. Kat Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Akarsu

E-Posta Adresi :

qualitylifepilasyon@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 425 21 06

Whatsapp 2:

0 (539) 924 01 77

Güzellik merkezi sektöründe hizmet sunan Ankara’daki Quality Life Güzellik Salonu adlı merkezimiz birmilyonnokta.comüyesidir. Gerçekleştirdiğimiz tüm işlemler doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak ve cildinize hak ettiği değeri vermek içindir.

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için başvurduğunuz işlemler çok zahmetlidir ve kesin sonuçlar vermez. Uyguladığınız ağda, tıraş gibi yöntemler ile cildinizi tahriş edebilirsiniz. Lazer epilasyon salonu olarak da hizmet veren firmamızda istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Uygulanacak seans sayısı kıl yapınız incelenerek belirlenmektedir.

Makyaj güzelliğinizin ön plana çıkmasında etkili bir yöntemdir. Fakat makyajın sürekli yapılma, temizlenme işlemleri cildinizde akne vb. problemlere yol açar. Firmamızda uygulanacak profesyonel kalıcı makyaj işlemleri ile bu zahmetli süreçlerden kurtulabilir, cildinize zarar vermeden güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Kaşlarınız simanızı tamamlar ve yüz güzelliğinizin bütün olarak yansımasını sağlar. Ankara güzellik merkezi alanında hizmet veren firmamızda gerçekleştirdiğimiz microblading kıl tekniği ile kaş uygulaması sayesinde kaşlarınız doğal ve simanıza en çok yakışacak şekilde görünüm kazanır.

Daha çarpıcı bakışlar elde etmeniz için firmamızda kirpik lifting uygulamasından yararlanmanız yeterlidir. Uygulamamız sayesinde kirpikleriniz uzun süre daha hacimli ve güzel görünür. Lifting uygulaması doğal güzelliğinizi yansıtmak için etkilidir, makyaja ihtiyaç duymadan etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlar.

Yılların izlerini, cildinizde oluşan çatlakların yarattığı rahatsızlık hissini dermapen uygulamamız ile ortadan kaldırabilir etkenlerin sizi gösterdiği değil istediğiniz yaşta görünebilirsiniz. Cildinize hak ettiği değeri vermek, değerli hissetmek için bizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR