• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rahime Türünz Eliz Güzellik

Adres :

Türkmenbaşı Bulvarı 2000 Evler Mah. 76001 Sok. No: 2 Anakent Sitesi B Blok Zemin Kat ( Türkmen Başı Tıp Merkezi Arkasındayız ) Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rahime Türünz

E-Posta Adresi :

rturunz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 601 48 40

Whatsapp 2:

0 (535) 369 77 84

Seyhan’da bakımlı kadın ve erkeklerin ilgiyle takip ettikleri firmamız Rahime Türünz Eliz Güzellik birmilyonnokta.com un üyesidir. Adana güzellik merkezi konusunda son yıllarda hızla artan bir grafik çizmiştir. Güzellik merkezileri daha önceki yıllarda sadece kadınların gittiği yerler arasındayken son yıllarda erkekler arasında da rağbet örmeye başlamıştır. Bu da ihtiyacı arttırmıştır. Merkezimizde siz değerli müşterilerimiz için; kirpik lifting uygulamaları, lazer epilasyon işlemleri, kalıcı oje uygulaması, gözenek sıkılaştırma dudak renklendirme, kas tasarım işlemleri, kalıcı makyaj uygulamaları, protez tırnak uygulaması, manikür ve pedikür hizmetleri sunmaktadır.

Merkezimizde müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetler için kullandığımız tüm malzemeler kalitelidir. Temizlik taviz verilmeyen konuların başında gelir. Çalışanlarımız tüm eğitimleri başarı ile tamamlamış, sektöre emek vermiş ve deneyimli kişilerdir. Her cilt tipine ve ihtiyacına uygun malzemelerle yaptığımız işlemler sonrasında yepyeni bir görünüme kavuşup, sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olacaksınız.

Bizler firma olarak hizmetlerimize ilk başladığımız günden bugüne kadar her zaman en iyisini yapma amacıyla çalışmalarımıza devam ettik. Kısa zamanda sektörde sözü geçen bir merkez haline geldik. Bu başarıda müşterilerimizin bize olan güvenini çok büyük önem taşımaktadır. Bizler de bu güvene layık olabilmek için çok çaba harcamaktayız. Müşterilerimize her zaman uygun fiyat politikası uyguladık. Zaman zaman yaptığımız kampanyalarla da hizmetlerimizden daha da uygun fiyatlardan yararlanılmasını sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler