• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rahmanoğlu İlyas Yasan Adaklık Kurbanlık

Adres :

Senirce Köyü Isparta » Gönen

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlyas Yasan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 285 68 24
Rahmanoğlu İlyas Yasan Adaklık Kurbanlık ailesi olarak birmilyonnokta.com kervanına katılan üyelerden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Adaklık, kurbanlık, büyükbaş ve küçükbaş hayvan satışı için güvenle tercih edebileceğiniz şirketimiz uzun yıllardır Isparta hayvancılık sektörüne hizmet veren bir firmadır. Özellikle Kurban vaktinde için müşterilerimizin güvenle tercih ettiği firmamız bünyesinde hayvanlarımızı özenle büyütüyor, doğal ortamında büyümesine imkan sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için özenle çalıştığımız şirketimizde adaklık ve kurbanlıklarımızı doğal ortamında güvenle büyütüyor, doğal besi yemleri ile besleyerek gelişmelerine fırsat tanıyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile hayvanlarımızın gelişimini yakından takip ediyor, hayvan bakıcılarımız aracılığı ile düzenli olarak hayvanlarımızın bakım ve aşılamalarının yapılmasını sağlıyoruz.

Şükür kurbanı, akika kurbanı, adaklık, kurbanlık gibi büyükbaş ve küçükbaş hayvan alımı için bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır büyükbaş ve küçükbaş hayvan alım satımı sağlamaktadır. Koyun, keçi, kuzu ve büyükbaş hayvan alımı için güvenle bizleri tercih edebilir ayrıca kurbanlık alım satımı için bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz büyükbaş ve küçükbaş hayvan alım satım hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle idame ettirilmektedir. Kurban ve adaklık için güvenle tercih edebileceğiniz şirketimiz hayvanlarını özenle büyütmekte ve doğal ortamında gelişimine fırsat vermektedir. Sizler de kurbanlık ve adaklık alım satım işlemleriniz için uygun fiyat yüksek kalite doğrultusunda hizmet veren şirketimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

ısparta senirce adaklık kurbanlık satışı,ısparta senirce adaklık satış firması,ısparta senirce canlı hayvan alım satımı,ısparta senirce küçükbaş kurbanlık satışı,ısparta senirce büyükbaş kurbanlık satışı,ısparta senirce kurbanlık nereden alınır,ısparta senirce kurbanlık kesim hizmeti,ısparta senirce büyükbaş hayvan alım satımı,ısparta senirce büyükbaş kurbanlık fiyatları,ısparta senirce kurbanlık parçalama hizmeti,ısparta senirce akika kurbanı satışı,senirce adaklık kurbanlık satışı,senirce adaklık satış firması,senirce canlı hayvan alım satımı,senirce küçükbaş kurbanlık satışı,senirce büyükbaş kurbanlık satışı,senirce kurbanlık nereden alınır,senirce kurbanlık kesim hizmeti,senirce büyükbaş hayvan alım satımı,senirce büyükbaş kurbanlık fiyatları,senirce kurbanlık parçalama hizmeti,senirce akika kurbanı satışı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR