• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rahmiye Bozan Yaşam ve Eğitim Koçluğu

Adres :

İstanbul/gaziosmanpaşa İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rahmiye Bozan

E-Posta Adresi :

rahmiyebzn@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 192 22 57

Whatsapp 2:

0 (533) 192 22 57

Sağlık daima en değerli unsur olarak hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Bizlerin gündelik yaşantıda sağlığımızı nasıl korumamız gerektiği yönünde mutlaka yeterince bilinçli bir yapıya sahip olmamız gerekir. Çünkü insan vücudunda ortaya çıkan her bir sağlık sorunu esasında belli başlı bazı işaretler taşımaktadır. Bu durum ise bizlere, oluşan soruna yönelik gerekli tespitleri yapabilme ve fikir yürütebilme şanslarını vermektedir. Bu açıdan vücudumuzdaki yönlendirmelerin ne anlamlara geldiklerine dair iyi bir bilgiye sahip olmak oldukça önemlidir. Sağlık alanında insanların daha bilgili olmalarını sağlayan danışmanlık hizmetleri, bu konuda insanların yaşam kalitelerini yükselten bir etkiye sahiptir. Bizler de İstanbul Rahmiye Bozan Yaşam ve Eğitim Koçluğu hizmetleri olarak yaşama dair birçok konuda insanlara koçluk hizmetleri vermekteyiz. Çalışmalarımız bünyesinde çiftlere yönelik evlilik terapileri, aile danışmanlık hizmetleri, kariyer koçluğu ya da meslek danışmanlığı gibi olanaklara yer vermekteyiz. Ayrıca öğrencilere yönelik sınav kaygısı ya da geleceğe yönelik bakış açılarını zenginleştirecek koçluk hizmetlerini de sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz yaşam ve eğitim koçluğu alanında daima insanların yaşam kalitelerini en yüksek standartlara çıkarmalarına yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu alanda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi danışanlarımıza en iyi şekilde yansıtarak onların yaşamdaki sorunlarına yönelik çözümler aramaktayız.

Her bir insan yaşamının ne kadar değerli olduğunu bilerek önceliğimizi insanların mutluluğu ve sağlıklarına yöneltmekteyiz. Bu hususta daima kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek her konuda en olumlu geri dönüşleri almayı hedeflemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR