• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ravza Kuruyemiş & Çikolata

Adres :

Üniversite Mah. Yunus Emre Bulvarı No: 1/h ( Fırat Üniversitesi Hastanesi Poliklinik Karşısı ) Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Coşkun

E-Posta Adresi :

mustafa_coskun_23@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 932 92 77

Ravza Kuruyemiş & Çikolata, Elazığ alışveriş sektöründe verdiği hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden tanıtıyor. Kuruyemiş ve çikolata günümüzün en sevilenatıştırmalıklarından oluyor. Çayın ve kahvenin yanında tercih edilen bu lezzetler taze olarak tüketiliyor. Firma olarak değerli müşterilerimiz için farklı lezzetleri özenle hazırlayarak satışa sunuyoruz. Sizler de istediğiniz lezzeti firmamızdan güvenle satınalabilirsiniz.

Kuruyemiş olarak adlandırılan atıştırmalıklar arasında farklı birçok lezzet bulunuyor. Kuruyemiş tüketiminin yaygın olduğu bölgemizde her yıl taze ve lezzetli ürünler firmamız tarafından satışa sunuluyor. Kuruyemiş çeşitleri arasında tuzlu ve tuzsuz, kavrulmuş ve kavrulmamış pek çok lezzet bulunuyor. Aynı zamanda çikolata çeşitleri de firmamızda satışa sunuluyor. Merkezde bulunan firmamızda kaliteli, lezzetli, doğal ve sağlıklı ürünler hijyen kuralları kapsamında satışa sunuluyor.

Kuruyemiş çeşitleri arasında Antep fıstığı, yer fıstığı, ceviz, fındık, üzüm, ay çekirdeği, kabak çekirdeği, kaju, badem gibi farklı lezzetler bulunuyor. Kavrulmuş veya kavrulmamış, tuzlu veya tuzsuz bu lezzetler doğru ve uygun fiyat aralığında satışa sunuluyor. Çeşitli çerezlerin özenle hazırlandığı firmamızda çeşitli şekerleme ve çikolatalar da bulunuyor.

Özel gün ve davetler için sipariş alıyoruz. Aldığımız sipariş doğrultusunda çerez, çikolata ve şekerleme hazırlıyoruz. Hediyelik çikolata seçiminizi firmamızdan yapabilirsiniz. Sütlü, bitter, meyveli olmak üzere farklı çikolata çeşitlerimiz bulunuyor. Tüm ürünlerimiz kaliteli ve sağlıklı olduğu gibi lezzetli ve uygun fiyatlıdır. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR