• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Recep Tozan Kuaför

Adres :

Yayla Mahallesi Yayla Yolu Caddesi No 4 /a Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Tozan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kuaforreceptozann@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 480 14 01

Whatsapp 2:

0 (533) 480 14 01

Güzel görünmek her insanı oldukça memnun eden bir durumdur. Alımlı ve hoş bir saç tasarımı ya da canlı ve sağlıklı görünen bir cilt yapısı insanların çevresi üzerinde de olumlu bir izlenim bırakmasına yardımcı olur. Kişisel bakım ve güzellik alanında sağlanan hizmetler insanların hayatlarını daha kaliteli hale getirebilecekleri en iyi imkânlardır. Bu alanda işini büyük bir özveriyle yapan ve konusunda uzman olan kişilerden destek almak önemlidir. Bizler güzellik ve kişisel bakım alanında profesyonel çalışmalar gerçekleştiren İstanbul Recep Tozan Kuaför salonu olarak insanların ihtiyaçların yönelik birçok türden hizmetleri sunmaktayız. Düğün ya da nişan gibi en mutlu günlerde buna uygun saç modelleri tasarlayarak veya kişisel bakım uygulamalarını gerçekleştirerek müşterilerimizin mutluluğunu onlarla paylaşmaktayız. Hizmetlerimizde ayrıca harika makyaj uygulamaları, ağda uygulamaları ya da manikür pedikür gibi işlemleri özveriyle yapmaktayız. Alanında uzman personellerimizle müşterilerimizin isteklerin uygun her türlü çalışmayı kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Talepleri dikkate alan, insan yaşamına ve sağlığına değer veren ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir çalışma prensibini temel referansımız olarak görmekteyiz. Daima müşterilerini güler yüzle karşılayan, onları anlayan ve doğru iletişim kuran ve ihtiyaçları eksiksiz bir karşılayan bir anlayışla hareket etmekteyiz.

Güzellik ve kişisel bakım alanındaki gelişmeler her gün kendisini yenileyerek yeni kazanımlar elde etmektedir. Bizler de sektördeki bu olumlu değişimleri daima en yakından takip ederek bunları hizmetlerimizin kalitesiyle birleştirmek için yoğun bir çaba göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR