• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Regi Yapı İş

Adres :

Bostancı İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak İpekli

E-Posta Adresi :

brkipekli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 397 70 09

Regi Yapı İş ailesi olarak, binlerce farklı işletmeye ev sahipliği yapan birmilyonnokta.com bünyesinin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Firmamız sektörde birçok alanda hizmetler sunarak, sizlere maksimum kapasitede süreçler sunmaktadır. İstanbul iç dekorasyon alanında, farklı birçok alanda hizmet vermek firmamızı çok daha farklı ve talep gören bir noktaya getirmiş durumdadır.

Firmamızda sizlerin memnuniyetini doğru bir şekilde sağlamak için, verdiğimiz tüm hizmetlerde üst düzey kalite standartlarını göz önünde bulunduruyoruz. Bu şekilde danışmanlık hizmetleri almak istediğiniz konularda sizlere doğru bir şekilde rehberlik yaparak, sürecin çok daha verimli geçmesini sağlıyoruz. Bünyemizde görev alan tüm takım arkadaşlarımızla, istek ve ihtiyaçlarınıza özel çalışmalar sürdürmeye devam ediyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler tek bir alanla sınırlı kalmayıp, farklı ihtiyaçları da göz önünde bulunduran çalışmalar geliştiriyoruz. Firmamızın aktif bir şekilde verdiği hizmetlerin yanı sıra petek bakım ve onarımı, çilingirlik hizmetleri ve güvenlik kamerası kurulum hizmetleri gibi hizmetler sunmaktayız. Tek bir alanla sınırlı kalmayarak sizlere memnuniyet duyacağınız birçok farklı hizmeti sunmayı tercih ediyoruz.

Firmamız vermekte olduğu detaylı ve farklı hizmetleri her zaman sizlerin memnuniyeti doğrultusunda ilerletmektedir. Sizlerin duyduğunuz memnuniyetiniz, firmamız için oldukça büyük önem taşımaktadır. Her bir faaliyetimizde sizlerin memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sizler de alanında deneyimli ve kaliteli işlere imza atan bir firmadan yardım almak istiyorsanız, sizlere büyük bir memnuniyetle yardımcı olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR