• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Revision Garage

Adres :

Çağlayan Mah. Camii Üstü Yanlıca Küme Evleri No: 5/a ( Otokar Bayi Yanı ) Ortahisar Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Ali Günnar - Oğuzhan Eyüpoğlu

E-Posta Adresi :

ahmet6182@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 453 54 00

Whatsapp 2:

0 (534) 236 79 89

Otomotiv sektöründe yılları aşkın süredir faaliyet gösteren işletmemiz Revision Garage birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Sahip olduğunuz araçlar markası ve modeli her ne olursa olsun düzenli bakım ve kontrole ihtiyaç duyar. Sektördeki yoğun çalışmalarını tek bir alana yönlendirmiş olan işletmemiz, profesyonel çalışma kadrosuyla sizlere teknik servis ve hizmetler sunmaktadır.

Trabzon oto servis ve tamirhane sektöründe firmamız Fiat, Ford, Range Rover gibi çeşitli markalar için yetkili servis olma özelliği taşımaktadır. Bu kapsamda aracınızın periyodik bakım, yağ kontrol ve yedek parça temini gibi ihtiyaç duyduğu çeşitli hizmetleri detaylı şekilde sunuyoruz. Modern yöntem ve teknikler ışığında çalışmalar sürdürerek kısa süre içinde verimli süreçlere imza atıyoruz.

Firmamız Revision Garage uzun süredir pek çok farklı işletme tarafından tercih edilen bilgisayarlı arıza tespiti yöntemini tercih etmektedir. Aracınızın modeli ve markası ne olursa olsun, mevcut ve yakın gelecekte karşılaşabileceğiniz sorunlar için tam donanımlı bir inceleme süreci sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ile nokta atış tespitlerde bulunarak sorunun kaynağını hızlı şekilde tespit ediyoruz.

Revision Garage ekibi olarak vermekte olduğumuz teknik desteklere ek olarak boya kaporta hizmetlerini de büyük bir memnuniyetle müşterilerimize sunuyoruz. Aracınız için ihtiyaç duyduğunuz her işlemi gözü kapalı yaptırabileceğiniz, kaliteli hizmetler veren bir işletme arıyorsanız doğru adres Revision Garage. Detaylı bilgi ve randevu almak için siz de hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR