• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Reyhanna Güzellik Merkezi & Kuaför

Adres :

Sahil Mahallesi Barbaros Bulvarı No: 41/13 ( Tarım Kooperatif Karşısı ) Yalova » Çiftlikköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Reyhan Alyamaç - Cüneyt Alyamaç - Seyhan Seykan - Hicran Seykan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 544 82 22

Whatsapp 2:

0 (506) 838 21 68

Whatsapp 3:

0 (533) 310 93 11

Güzellik ve kişisel bakım hizmetleriyle ihtiyacınıza yönelik hizmet veren firmamız Reyhanna Güzellik Merkezi & Kuaför birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Donanımlı cihazlarımız ve profesyonel çalışan kadromuzla müşterilerimizi her zaman memnun etmeye devam ediyoruz.

Yalova güzellik merkezi alanında çalışmalarını sürdüren firmamız sizler için birçok hizmetini bir arada sunmaktadır. Güzellik merkezimize gelerek tepeden tırnağa bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizler için manikür pedikür, türban tasarımı, gelin saçı tasarımı, medikal cilt bakımı uygulaması, protez tırnak uygulaması, lazer epilasyon, iğneli epilasyon ve dudak renklendirme uygulaması gibi pek çok hizmetimizi sunuyoruz.

İşlemlerimiz titizlikle ve profesyonel şekilde yapılmaktadır. Manikür pedikür uygulamalarımızla el ve ayaklarınıza çeşitli bakımlar uygulayarak daha bakımlı görünmelerini sağlıyoruz. Daha sonra tercih ederseniz istediğiniz modelde ve boyutta protez tırnak uygulayarak güzel görünmelerini sağlıyoruz.

Yüz şeklinize ve göz yapınıza uygun şekilde altın oran tekniğiyle çizim yaparak kaşlarınızı alıyoruz. En mutlu gününüzde de güzel görünmenizi sağlayarak en moda modellerimizle saç ve türban tasarımı yapıyoruz. Lazer epilasyon ve iğneli epilasyon hizmetimizle istenmeyen tüyleriniz için kalıcı çözüm sunuyoruz. Cilt sorunu olan müşterilerimiz için de en kaliteli malzemelerimizle ve cihazlarımızla cilt bakımı uygulayarak, ciltlerini daha sağlıklı, daha parlak ve kusursuz görünüme kavuşturuyoruz.

Canlılığını kaybetmiş ve renksiz duran dudaklara sahipseniz sizler için dudak renklendirme uygulaması yaparak, daha genç ve daha güzel gözükmenizi sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR