• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rıdvan Usta Çiğköfte

Adres :

İsmet İnönü Blv. 688/b Türksat Sitesi Çiftlikköy Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Arslan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 372 64 92

Çiğköfte, ülkemiz genelinde oldukça severek tüketilen bir lezzet olup yemek kültürümüzde de büyük öneme sahiptir. Saatlerce yoğurularak hazırlanan ve iç malzeme bakımından çokça zengin olan bu eşsiz lezzetin evde hazırlanması oldukça zordur. Çiğköfteyi hazırlamakla uğraşma derdinden ve kıvamını tutturma kaygısından sizleri uzaklaştıran firmamız, sizlere sunduğu ürünlerle unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatmaktadır. Mersin çiğköfteci sektöründe yerini almış bulunan firmamız, samimi ortamı ve nezih işletmesi ile sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duymaktadır. Kurulduğumuz ilk günden beri lezzeti ve kalitesinden şaşmayan çiğköfte lezzetimiz ile sektörün köklü ve lider firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktayız.

Çiğköfte, mutlaka taze olarak tüketilmesi gereken bir üründür. Aksi takdirde bazı sağlık sorunları yaşanabilmekte olup bu eşsiz lezzetin keyfi uzun sürmemektedir. Bu konudaki hassasiyetin son derece farkında olan firmamız, ürünlerini sizler için taze ve günlük olarak hazırlamaktadır. Lezzetinden ve kalitesinden emin olmadığımız ürünleri sizlere asla sunmadığımızdan dolayı, işletmemize gelerek ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Çiğköfte severleri daima memnun etmeyi hedefleyen ustalarımız, sizler için oldukça çeşitli sunum ve servisler hazırlamaktadır. Başta etli ve etsiz olmak üzere iki çeşide ayrılan çiğköfte lezzetimiz sizlere lavaş, porsiyon, meze gibi oldukça eğlenceli ve dikkat çekici sunumlar ile masalarınıza getirilmektedir. Bu eşsiz lezzetin yanına eşlik edecek salata ve içecekleri de ihmal etmeyen işletmemiz, geniş servis menüsü ile damak tadınıza hitap etmeyi başarmaktadır.

Çiğköftenin en lezzetli halini sizlerle buluşturan işletmemiz, ziyaretlerinize açık olup paket servis özelliği ile de kapınıza kadar hizmetlerini sürdürebilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR