• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rize Yöresel Ürünler Bulut Yeniçırak

Adres :

Rize/ardeşen Rize » Ardeşen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Yeniçırak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 473 20 89

Whatsapp 2:

0 (543) 473 20 89

Rize Yöresel Ürünler Bulut Yeniçırak olarak, doğal köy ürünleri sektöründe lider ve öncü bir firma olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Doğal köy ürünleri sektöründe en yenilikçi firmalardan birisi olan Rize Yöresel Ürünler Bulut Yeniçırak; Rize Ardeşen Yöresel Ürünler ve Doğal Köy Ürünleri şubesi ile sektöründe ve alanında en başarılı firmalardan bir tanesi olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Rize Yöresel Ürünler Bulut Yeniçırak olarak, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan ekibimiz ile profesyonel bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Teknolojideki gelişmeleri pek yakından takip ederek modernize bir çalışma metodu ile her geçen gün kendimizi daha iyi ve daha güzele hazırlıyoruz. Bu sayede sizlere mükemmel şekilde hizmet verebiliyor ve hizmet standartlarımızdan kesinlikle ödün vermiyoruz.

Rize Yöresel Ürünler Bulut Yeniçırak olarak; yıllardır başarılı bir şekilde sunduğumuz hizmetlerimizi, kalite standartları çerçevesinde en makul ücretlere ulaştırıyoruz. Firma ilkemiz ve düsturumuz; sizlere en uygun fiyata en doğru ve en güzel hizmeti ulaştırmaktır. Alanında uzman ve tecrübe sahibi satış kadromuz ve ekibimiz ile sürekli güncel tutulan yöresel ürünler envanterimizde her türlü doğal köy ürünlerini bulmanız mümkündür.

Doğal reçel, doğal bal, doğal köy tereyağı, Kars kaşarı ve el yapımı ürünler sektöründe öncü olan firmamız çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Rize Yöresel Ürünler Bulut Yeniçırak olarak, Rize Ardeşen şubemizde müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR